Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Bolje im je da sacuvaju prvo mesto na Zapadu  kako znaju i umeju, imaju dosta tezi raspored od Mefisa, moglo bi veoma lako  da naredjaju  4,5 poraza.

Edited by Micko8
Link to comment

Nece ispustiti 1st seed. Znam da se zajebavate za stat-padding, ali mislim da ce mu izmaci, prosto da bi on nakupio toliko asistencija ekipa mora da gazi i koristi ta dodavanja, a oni deluju kao da su vec nedeljama mislima u plejofu. Dobice verovatno jos jednu-dve, da bi pecatirali prvo mesto, ali nece se cimati preterano.

  • +1 1
Link to comment

Jedina utakmica koja moze da se okarakterise kao sigurna za Denver je ona protiv Hjustona . Sve ostale mogu cak i da izgube ako ne podignu nivo igre .

Link to comment

Jel Embidu sad gore za narativ da igra sledecu tekmu ili ne?

 

Ako igra, pobegao od Jokica, ne mere biti MVP, ako ne igra, jos jedna propustena tekma, preveliki broj propustenih, ne mere biti MVP...

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Bolje im je da sacuvaju prvo mesto na Zapadu  kako znaju i umeju, imaju dosta tezi raspored od Mefisa, moglo bi veoma lako  da naredjaju  4,5 poraza.

 

Nema ni Memfis toliko lak raspored, dve utakmice protiv Klipersa i onda b2b sa Bulsima

Link to comment
15 hours ago, Time Crisis said:

 

Nema ni Memfis toliko lak raspored, dve utakmice protiv Klipersa i onda b2b sa Bulsima

Ma kakvi Klipersi to je polu amaterski tim, igraju protiv njih kod kuce.

  • Haha 2
Link to comment
19 hours ago, Micko8 said:

Jedina utakmica koja moze da se okarakterise kao sigurna za Denver je ona protiv Hjustona . Sve ostale mogu cak i da izgube ako ne podignu nivo igre .

ljudi napucaju Buckse 20 razlike i valja im dizati nivo inace ce New Orleans oprati :D

Link to comment

Sa Orleansom uglavnom igraju tesne utakmice a Denver i dalje poprilicno stuca, mene ne bi iznenadilo da se okliznu tu mada se nadam da nece, protiv njih Jokic uvek ima monstruozne partije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...