Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Još gore je što je prošli napad krenuo da šutira trojku bez ikakve potrebe.

 

edit: Filadelfija pokradena.

Edited by boldrock
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

ne verujem da je ovo bila utakmica na 2 poseda....kako bre?!?

 

Vodili skoro 20 razlike, prestali da igraju odbranu, u napadu 5 izgubljenih lopti i laka polaganja Filadelfije. Stao šut protiv zone, Grin promašio kucanje, puštali igrače Filadelfije na ulaz gde ih je raširenih ruku dočekivao Jokić.

  • Hvala 1
Link to comment
38 minutes ago, 1n54jd3r said:

ne verujem da je ovo bila utakmica na 2 poseda....kako bre?!?

Mozda zato sto im je timski iq, iskljucujuci Jokica, jednocifren. Ekipa puna bezmozgasa . Izgleda da svaki igrac koji dodje u Denver postaje mnogo gluplji, a trebalo  bi da bude suprotno posto igraju sa zvezdom koju svi smatraju inteligentnim igracem.

Edited by Micko8
Link to comment

Meloun rekao da se zeznuo što je pustio Džefa da završi utakmicu, nije hteo da vraća Gordona koji se ohladio. Ko je gledao tekmu video je Melouna kako objašnjava to Gordonu dok su odlazili u svlačionicu.

Link to comment

The Best Ability is Availability

 

Sve i uz Embidovu monstruoznu partiju i Jokiceve dve lagane utakmice, opet prosek u dvomecu izgleda ovako

 

Jokic 24.5/12.5/11.5

 

Embid 23.5/9/2.5

 

Koliko je bila monstruozna Embidova partija govori podatak da sa samo jednom utakmicom ne zaostaje mnogo za Jokicem u proseku poena i skokova.

 

Medjutim, stvarno zalim slucaj, pobeda Jokica ukupno.

 

A i Jokic u dve utakmice zajedno uzeo 23 suta, Embid u jednoj 31, sto govori o efikasnosti.

Link to comment

Embiid je odigrao odlicno  drugo poluvreme te utakmice  u prvom se mucio i Jokic ga je nadigrao u prvom  poluvremenu  a Denver je vodio dvocifrenom razlikom , mogao je Jokic barem da odigra bolje u napadu u drugom poluvremenu ali odigrao je kao sisica, u trecoj cetvrtini nije ni pokusavao da sutira na kos iako ga je cuvao za tri glave nizi igrac a napad im je u trecoj cetvrtini bio katastrofalan . I sinoc je poprilicno glumatao veci deo meca a stalno je imao mismatch, trebao je da ubaci  35 poena a ne 25:rolleyes:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Cuva se za plejof, pojacace i poene i odbranu.

 

Pelikansima se vraca Zion za dve nedelje, imace 3-4 meca u regularnom delu i plejof ako se plasiraju, mogli bi s njim biti zajebani kao kratko cebe u eventualnom prvom kolu. 

Link to comment

Ali kako ovi likovi pobedjuju i lome. Ove likove nisam mogao, zeleo, niti sam jedan jedini sekund proveo gledajuci, nakon sto sam odgledao par minuta i video o cemu se radi. Stiven Ej Smit - pogledas coveka i vidis da je retard i Zadruga i nastavis dalje.

 

A svi smo popustili u poslednjim godinama, svaka cast ko nije.

 

Uvek ide ovaj prvi nivo, sam sadrzaj, a onda idu ovi Kesici koji se sprdaju sa tim i na kraju svi zavrsimo prateci i znajuci o kome se radi i klikcemo i dajemo im pare.

 

Ja najozbiljnije nisam znao ko je Baka Prase do skoro.

 

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...