Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

6 hours ago, Micko8 said:

Ovaj tupavi Memfis ce preteci Denver do kraja sezone.

Imace Memfis dosta prilika da se oklizne. Jedino protiv Orlanda i Portlanda imaju sigurice. Dva puta LAC, Bulls, Pelicans pa Bucks.

Link to comment

Gledao sam samo prvo poluvreme Lakers-Bulls, ali loš je bio LeBron. Tu i tamo je nešto odigrao, ali mislim da nije još potpuno zdrav i nije u stanju da bude prva opcija, verovatno ni druga. A bez lopte nije igrao nikad u karijeri.

Link to comment
7 hours ago, boldrock said:

Dobi Oklahoma u Portlandu, imaju tiebreaker u odnosu na Dalas.

Super je Oklahoma.

 

Gotivan trio Gidi-SGA-Vilijams. Posebno ovaj treći.

  • +1 1
Link to comment

Gledao i drugo Mavs - Hornets. Mavsi igraju s 4 mala i Maxi Kleberom na centru. Ubace trojku i onda im Hornetsi daju dva polaganja i tako celu poslednju cetvrtinu. Dennis Smith Jr hvata alley oop preko postavljene odbrane kao na treningu, samo sto se to sve desava na minut do kraja utakmice koju moraju da dobiju, a gube. 

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Imace Memfis dosta prilika da se oklizne. Jedino protiv Orlanda i Portlanda imaju sigurice. Dva puta LAC, Bulls, Pelicans pa Bucks.

daleko je orlando od sigurice

oni su imali bas ocajan start prvih 20ak utakmica, posle toga su skroz ok

 

 

dalas, ne znam sta reci

sve, ali da izgubis obe b2b od ekipe koja je odavno van PO zone u periodu kad se igraju odlucujuce utakmice za plasman

mada, ovakvi i nemaju sta traziti u PO

Link to comment

Na svu muku je Luka valjda imao neki spor sa svojom kevom oko koriscenja brenda sa svojim imenom, ili logoa ili tako necega bezveze, i tek je reseno ovih dana. Umuvace se oni valjda u plejin pre nego neka Oklahoma ili Pelikansi. 

  • Haha 1
Link to comment

znači Lukica vuče Mavse sam kao sivonja, ali Irving ga jebe? 

čova došao u Mavse pre 20-25 utakmica, sve to vreme bio mnogo bolji od Lukice. sve što su pobedili od tada je bilo zahvaljujući njemu. forumaši sačekali dve slabe utakmice i odlučili da je kucnuo čas za donositi finalne zaključke. 20 utakmica pre toga ćutali i kutrili. 

od trejda imaju 8 pobeda. Lukica nije uopšte igrao na 5 od tih 8 utakmica. ali jbg, Kyrie je razlog što neće u playoff. i što će sad sve propast jer su ostali bez 1st rnd picka iz 2038. godine što su ga dali u tom boom or bust trejdu.

 

 

 

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Covek je unistio svaki tim u kojem je igrao otkako je napustio Klivlend. A i pre formiranja super tima u Klivlendu, tim Klivlenda je bio komedija sa njim kao prvom zvezdom. Najprecenjenija superzvezda u NBA ligi.

Edited by Micko8
Link to comment
51 minutes ago, omiljeni said:

znači Lukica vuče Mavse sam kao sivonja, ali Irving ga jebe? 

čova došao u Mavse pre 20-25 utakmica, sve to vreme bio mnogo bolji od Lukice. sve što su pobedili od tada je bilo zahvaljujući njemu. forumaši sačekali dve slabe utakmice i odlučili da je kucnuo čas za donositi finalne zaključke. 20 utakmica pre toga ćutali i kutrili. 

od trejda imaju 8 pobeda. Lukica nije uopšte igrao na 5 od tih 8 utakmica. ali jbg, Kyrie je razlog što neće u playoff. i što će sad sve propast jer su ostali bez 1st rnd picka iz 2038. godine što su ga dali u tom boom or bust trejdu.

 

 

 

 

 

kakva zamena teza omg :thumbup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...