Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

15 minutes ago, Mos said:

Planiram ja, ali ako budu igrali na bazi kurca usraće mi nedelju sutra. 

jbg, to je verujem verovatan ishod...gledace samo die hard fanovi :D

Link to comment
17 hours ago, 1n54jd3r said:

mukica :(

 

 

 

16 hours ago, Hele said:

Trebo si da igras da pobedis 🤣 Joj da imam glas ne bih iz inata glasao za njega 🤣🤣🤣 Dajte Janisu i da se zavrsi cirkus.

 

 

 

10 hours ago, Hele said:

Zasto se Embidovi hajlajtsi od sinoc zavrsavaju na pet minuta do kraja utakmice?

 

Ne znam da li je neko gledao juče tu temu, ali poslednjih 5 minuta su bili demonstracija svih onih zamerki upućenih od strane Hakima.

 

Šutiranje sa distance umesto ulazak pod kos gde je procenat šuta veći, kao i šansa da se dobije faul (naravno nekad ubode pa je cluth heroj).

 

Nesnalaženje prilikom udvajanja - naravno relativno, u poređenju sa Jokicem koji će češće da doda slobodnom saigraču.

 

8 hours ago, Mos said:

Sad vidim da Joel legendica ima 60 odigranih utakmica, to bre nešto malo. 

 

Imao je onaj Jason Timpf u jednom podcastu svoje kriterijume za MVP-a, ako se dobro sećam, jedan od njih je procenat dobijenih u odnosu na odigrane, mislim da je Janis najbolji, a Embid slabiji, plus Filadelfija ima ok skor bez Embida (u odnosu na Denver bez Jokića)

 

5 hours ago, 1n54jd3r said:

Planira li neko da gleda evropski MVP dvoboj u 3h posle ponoci? Ako bude slicno kao tekma u areni Srb vs Gre, vredno je krmeljave nedelje :D

 

Naravno.

Edited by boldrock
Link to comment
5 hours ago, cedo said:

jel to u tri ili 4 ?

sat se pomera nocas ...

 

U tri, tj. sada.

 

edit: welcome back cedo

 

 

milvoki denver.jpg

Edited by boldrock
  • +1 1
Link to comment

Ajde da nam pozelim nedelju u kojoj se necemo probuditi besni sto smo ostali budni do kasno samo da bi bili isfrustrirani mlohavim Denverom

  • +1 2
Link to comment

Ohrabrujuce je sto je Jokic izgleda resio da igra veceras. Deluje da je spreman da se "pobije". U odbrani je problem sto ne respektuje Lopezovu pretnju na lob pasove i sut za tri.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...