Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

35 minutes ago, Mos said:

Jesmo li sigurni da će Finiks baš da bude uigrana mašina, obzirom koliko cele sezone nisu igrali zajedno? Naročito ako treba da vedžbaju u prvom kolu PO protiv nekih Warriorsa.

 

Ma nismo. I ne samo uigravanje, tesko je ocekivati da ce KD odmah krenuti da pegla ko posednut nakon povrede.

 

Ne znam cemu generalni defetizam glede Denvera na PPPu, nijedna druga ekipa na zapadu ne blista, osim mozda...Kingsa :D koje jos uvek niko ne moze da shvati ozbiljno, Dalas je duplo gori nakon trejda nego pre. Fejkersima povredjen Lebron, Klipersima PG.

Mislim kontam cemu defetizam - stvarno grozomorno izgledaju u poslednje vreme, ali ok, cenim da su povukli malo rucnu. Sta reci za GSW tek, ti likovi deluju kao da ih mrzi da zive, ozbiljan SCG 2005 vajb odaju.

Link to comment

Ako su sudije loše iskomunicirale da je lopta ipak za Warriorse, zašto svi igrači Mavsa stoje na pogrešnoj polovini? Ako je njihova lopta valjda svejedno treba da je izvedu...

  • +1 1
Link to comment

 

1 hour ago, Venom said:

Ako su sudije loše iskomunicirale da je lopta ipak za Warriorse, zašto svi igrači Mavsa stoje na pogrešnoj polovini? Ako je njihova lopta valjda svejedno treba da je izvedu...

 

Nije neobično da ponekad igrači između sebe ne iskomuniciraju ko će izvesti loptu. Ovo je drugačija situacija, i meni koji sam gledao utakmicu nije bilo jasno zašto Voriorsi izvode loptu.

Link to comment

Perk je uspeo da izjavi kako bi Pelicansi trebalo da trejduju Zajona pre nego što su ga otpustili :D Sad bezveze što nećemo čuti koji bi mu bio sledeći hot tejk. 

Link to comment

Bolje bi mu bilo da nauci da vodi tim , nego sto trtlja o MVP trci,statistikama itd. Miki maus trener, Jokic je jedini razlog zasto ima posao glavnog trenera u ligi.  

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Dobra partija Bounsa, 11 poena za 13 minuta, dve asistencije i skok, OKC uopše ne koristi mismatch (Bouns čuva Gidija).

 

edit: četvrtinu je završio asistencijom Batumu za trojku i bananom SGA.

Edited by boldrock
Link to comment

Oduvaše na kraju Klipersi OKC. Bouns je odigrao i celu četvrtu, ukupno 26 minuta. 16 poena, 7 asistencija, 4 skoka, jedna ukradena nakon koje je asistirao Vestbruku i banana SGAu. Pokazao je više nego Džekson za pet utakmica.

 

Baš me zanima kako će izgledati protiv ekipa koje će ga više napadati.

Link to comment

Dalas će izgubiti od Šarlota kod kuće, gube pet razlike na 20 sekundi do kraja, loša partija Irvinga. Padaju na 11. mesto.

 

Edited by boldrock
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...