Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ok, nivo zabrinutosti za Denver nije vise u crvenoj zoni. Kada se zapravo pojave na utakmici i zele da se takmice, predstavljaju napadacku masineriju. I dalje ima zabrinutosti u odbrani, ali raduje povratak Zika koji je ok opcija sa klupe.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, boldrock said:

 

Meni ovaj radi ok, još je altitude pa nema Ričarda Džefersona.

 

https://rainostreams.com/nba/nuggets/?sport=basketball

 

Meloun je "rešio" problem sa klupom, Jokić bez ostalih startera. Genije.

I meni radi oki i 99,9 posto vremena je ok, al uvek osecam neku anksioznost.

 

Gledao sam Zvezda - Barsa pre neki dan na nekom strimu gde mozes da biras kvalitet i pici ti na auto kvalitetu i nikad nije prekinuo, ni na sekund, ali je u jednom trenutku prebacio na 144 p sliku 🤣

 

Sto mi je ok, ovo kao hd celo vece i onda skroz zabaguje i to nekad kad se lomi.

Edited by Hele
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Ubacuj Joćka da padne tripćko dabćko pa ga odmaraj.

ne verujem da ce ga ubacivati, ne bi bio prvi put...sto je sasvim ok

Link to comment

Ne znam zašto Malone ovoliko mrzi ovog Nnajia. Sasvim solidan rezervni igrač - trudi se i nije totalno drvo. Svaki put kad gledam ostavi solidan utisak.

Link to comment
2 minutes ago, Venom said:

Ne znam zašto Malone ovoliko mrzi ovog Nnajia. Sasvim solidan rezervni igrač - trudi se i nije totalno drvo. Svaki put kad gledam ostavi solidan utisak.

Zato sto najvise voli veterane. A Zik je bio u pa van rotacije u vise navrata. Dosta su i povrede kumovale tome.

Link to comment

sad nesto gledam, jbt kingsi su jedina ekipa na zapadu sa pozitivnim skorom u gostima

i to prilicno ubedljivim 22-13

u ligi samo fila bolja od njih, a baksi imaju isti skor kao oni

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...