Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Mocni Orlando umalo da otrese Denver dva puta ove sezone , laznog lidera Zapadne konferencije, dobili su i Filadelfiju itd.

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Brooks opet napunio GSW

S Klejom imao obračun

Svaki MEM vs GSW meč već neko vreme je fun fun fun

 

Klej je bivši igrač. Ako bilo kome mogu da ga utope za narednu sezonu i tako oslobode prostor da Kariju dovedu pomoć za last dance - to im je cela priča o kompetitivnosti u dogledno vreme. 

 

Link to comment
50 minutes ago, goofs said:

Mogu li Kingsi do prvog mesta na zapadu?


Није немогуће мада је утисак да Мемфис има доста лакши распоред од њих и да би чак и без Моранта могли на врх. Денвер с друге стране има најзајебанији распоред и ако се хитно не пробуде ценим да ће на крају да изгубе прво а можда и друго место.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Klej je bivši igrač. Ako bilo kome mogu da ga utope za narednu sezonu i tako oslobode prostor da Kariju dovedu pomoć za last dance - to im je cela priča o kompetitivnosti u dogledno vreme. 

 

 

Poprilično hrabra izjava za čoveka koji je pre mesec dana isporučio 2x po 12 trojki, ovog meseca 8 i generalno ima preko 40% za 3 i po procentima postignutih poena igra svoju 3. najbolju sezonu u NBA.

 

Da, nije to onaj Klej od ranije,  ali i ne može biti, ne samo zbog povrede, već i zato što postoji nešto što se zove starenje.

Ali i dalje ne možeš dobiti boljeg trpača za 3 poena i defanzivca (da, i dalje igra jako dobru odbranu).

Klej je uz Karijevu MVP sezonu bio X faktor za osvajanje titule prošle godine.

Pool je isporučivao svoje, ali su Warriorsi taj dodatan boost dobili kad se Klej vratio.

 

U timu je trenutno nešto drugo problem.

A ja gledam u pravcu narušene atmosfere nakon Greenovog napucavanja Poola (koliko god stizale vesti da je sve ok, ja ne mislim tako jer gledam kako se pozdravljaju na terenu posle dobrih poteza.. to nije to jednostavno).

A i klupa im je daleeeeko tanja nego u sezoni kad su bili prvaci.

Tu im fali brdo stvari.

Ranije su im baš te rezervne postave pravile razliku na terenu.

Sada ne.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...