Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Have_Fun said:

Čestitke Pelikanima na onako izgubljenom meču

+3 i 2 bacanja na 1.6s do kraja su uspeli da prokockaju

 

Pa dobro, regularna sezona, boljenje kurca level max. 

 

A Luka vidjen kao MVP, ima sve uslove. U NBA nikad vise koseva, uci ce u plejof ali tim mu nema nikakve ozbiljnije ambicije pa moze da siluje, imace vise nego dobre brojke a ima i kvalitet generalno. Jeste samo 8-9 meceva proslo ali mislim da je zicer. 

 

https://sports.yahoo.com/luka-doncic-joins-wilt-becomes-3rd-player-ever-to-start-season-with-7-straight-30-point-games-032723909.html

Edited by Zli Gli
Link to comment
46 minutes ago, Zli Gli said:

A Luka vidjen kao MVP, ima sve uslove. U NBA nikad vise koseva, uci ce u plejof ali tim mu nema nikakve ozbiljnije ambicije pa moze da siluje, imace vise nego dobre brojke a ima i kvalitet generalno. Jeste samo 8-9 meceva proslo ali mislim da je zicer. 

 

Mislim, jedino ako glasači nemaju oči i ne budu videli Janisa sa najboljim rekordom u ligi i 34/13/5 statistikom. 

Link to comment

A ovo tipa 36/9/9 se razlikuje od 34/13/5 po cemu tacno? Pogotovo sto je popravio i procente, bar za sad. 

 

Za rekord znamo koliko je bitan, evo Jokica kao primer. 

Link to comment

Prošle godine si imao izjednačene timove na istoku pri vrhu. Na zapadu si imao moćni Finiks ali sa izbalansiranim zvezdama, niko nije odskakao. Ako ove sezone bude na kraju približno kao što je sada i Milvoki bude sedeo ubedljivo na prvom mestu u celoj ligi, Janis je no brainer u odnosu na Luku sa neke 5-6 pozicije.

 

Naravno, ovo je NBA i glasači mogu glasati drugačije zbog narativa™. U prevodu Bil Simons i drugari se kladili na Luku pa će od januara voziti kampanju da dobiju tu opkladu. 

Link to comment

Zion već ima jednake statse kao svi ti ostali tobože kandidati, a tek počeo da igra košarku posle godinu i po dana pauze. Uskoro (pre kraja novembra fo sho) se pali mašina i to će biti kraj bilo kakve mvp trke. 

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

Zion već ima jednake statse kao svi ti ostali tobože kandidati, a tek počeo da igra košarku posle godinu i po dana pauze. Uskoro (pre kraja novembra fo sho) se pali mašina i to će biti kraj bilo kakve mvp trke. 

 

dooobaaaar :D

 

 

Link to comment

Svima ce statistika padati kako sezona bude odmicala, niko nece beleziti 36 poena u proseku kroz citavu sezonu. Jokic ce da ide ispod 20 poena ove sezone. Veceras ide  potvrda toga , tako sto protiv Oklahome nece prebaciti ni 10 poena  a ako i prebaci to ce biti na jedvite jade:)  

Edited by Micko8
Link to comment
10 hours ago, Zli Gli said:

 

Pa dobro, regularna sezona, boljenje kurca level max. 

 

A Luka vidjen kao MVP, ima sve uslove. U NBA nikad vise koseva, uci ce u plejof ali tim mu nema nikakve ozbiljnije ambicije pa moze da siluje, imace vise nego dobre brojke a ima i kvalitet generalno. Jeste samo 8-9 meceva proslo ali mislim da je zicer. 

 

https://sports.yahoo.com/luka-doncic-joins-wilt-becomes-3rd-player-ever-to-start-season-with-7-straight-30-point-games-032723909.html

Tako je , i ti mozes da ubacis tridesetak poena od sale na utakmici u ubedljivo najjacoj ligi na svetu;) 

Edited by Micko8
Link to comment

Ne pomaze ni to sto nema  barem jedan osvojen trofej u svojoj karijeri:) Mada za neupsehe u seniorskoj kosarci  nije on sam zasluzan, uvek je u klubovima koji nemaju sampionske ambicije.

Link to comment

Harden out na mesec dana zbog povrede, a psihoterapeutkinja koja je lečila Prima tuži Spurse i Prima jer ih je obaveštavala kao organizaciju da drka pred njom, a oni ignorisali od januara. Primov komentar je da mu je možda slučajno nešto ispalo kad je imao wardrobe malfunction. 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...