Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 minutes ago, Mos said:

Ovaj Tomas Brajant nesrećni će da pobegne na dan kad se završi sezona. Ne znam da li je dao 4 poena sve ukupno na 10 utakmica. 

Lepo si ti rekao da nema ništa od njega. Većina nas je mislila da će biti okej dodatak.

 

Edited by Milošica
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Pas za tripl dabl i na -20ak i na minut do kraja neki pakšu iz Detroira sekiricu na MPJ na ziceru.

 

Nije kao u Evropi ako da jedno slobodno da vazi asistencija?

Link to comment
7 hours ago, boldrock said:

Džamal je tragičan, sjebao je svaki napad, uvek kasni u rotacijama, par put propustio da zagradi igrača, AG nije na svom nivou defanzivno. Jokić ima svoj uobičajen osrednji nivo odbrane, ne vidim da je nešto lošiji nego inače. U napadu samo da preskaču Džamala, uzmu skok posle promašaja Detroita  i dobijaju ovo 10-15 razlike. E sad, pošto čak i MPJ mora da doda Džamalu iako je bio sam na trojci, verovatno će biti tesna završnica.

 

 

A kako mislite da brat Dzamal izadje iz krivine ako pusti gas? 

Link to comment

Glupi Marej je ljubomoran na Jokica, samo tako mogu da razumem njegovo preskakanje Jokica u napadu svaki put u polsednjih mesec i nesto dana. Kakva dijabola od igraca.

Edited by Micko8
Link to comment

Koliko neinteligentnih poteza igrača Lejkresa i Dalasa u poslednjih pet minuta. Dalas je bukvalno imao otvorene ulaze ka košu i svejedno išao na trojke koje nikako da ubodu. Lejkersi  ne mogu da doture loptu ADu, koji je u odbrani napravio faul za tri poena na 7 sekundi pre kraja i +4 za Lejkerse, pa zatim promašio jedno slobodno bacanje da bi Kleber dao trojku za pobedu Dalasa. LA mislim sada pada ispod 10og mesta.

Edited by boldrock
Link to comment

Koji je ovo igrac?

 

U prve dve sezone u NBA-u, kao klinac sa 21. odnosno 22. godine, odigrao je 15 utakmica u plejofu i imao prosek od 15,7 poena i 7 skokova u proseku u 15 odigranih meceva.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Lejkerse je više usporio onaj poraz protiv Rocketsa. Još su deseti. 


Nije ni 3 nedelje proslo otkako su strucnjaci sa espn prognozirali da ce na kraju LAL biti sesti - u najgorem slucaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...