Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Mozda i da iskulira TD prosek. Da sam na njegovom mestu, sad bih uzimao po 25 suteva po mecu. Jebes asistencije :D

Valjalo bi i da AG odmori i zaleci ta rebra i rame. 

  • +1 1
Link to comment

Imao je Matt Moore juče zanimljivu teoriju na podcastu, da Malone gura ove 3 guards postave iz političkih razloga. Kao da zadovolji upravu koja bi htela da vidi igrače dovedene u prelaznom roku i agente nekih igrača, pa tu Braun vadi najkraću slamku jer je tek pridošla sigurica. Mislim, moguće, ali buraz ti letiš prvi kad ispušite kolektivno, pa vidi šta ćeš. 

Link to comment

rukometaš iz atine i golden child nba lige noćas 24 bacanja (ceo tim sunsa 16). čovek regularno protutnji, razbaca odbranu i dobije faul. faul protivnika.

 

po protekciji mogu da mu pariraju samo embiid i doncic.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Malone zna da mu je ovo biti ili ne biti. Ako Nuggetsi ne uzmu titulu/udju u finale, nece ga spasiti ni sto ga Jokic gotivi. Jednostavno, nakon 8 godina, vreme je da pokazes sta si uradio. iako Nuggetsi zadnjih 5 godina imaju najbolji skor u na zapadu, nemaju nijedno prvo mesto na zapadu i imaju samo jedno WCF. Utah je nakon slicnog niza odlucila da otpusti trenera i rasformira tim jer nisu nigde isli. slicno sledi i Nuggetsima ako opet izostane playoff uspeh. Malone leti prvi, onda ce se odlucuje o Murrayu, MPJu, Gordonu. Debeli je tu jedini siguran osim ako Kronkiji ne kazu da sa njim nemos nista u playoffu i uvale ga negde za 500 pikova i par kuca na Bahamima. jer nece sigurno nastaviti da placaju luxury tax da bi se kurcili kako imaju 50 pobeda u sezoni i trece mesto na zapadu 

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Mos said:

Imao je Matt Moore juče zanimljivu teoriju na podcastu, da Malone gura ove 3 guards postave iz političkih razloga. Kao da zadovolji upravu koja bi htela da vidi igrače dovedene u prelaznom roku i agente nekih igrača, pa tu Braun vadi najkraću slamku jer je tek pridošla sigurica. Mislim, moguće, ali buraz ti letiš prvi kad ispušite kolektivno, pa vidi šta ćeš. 

Jebe mu se za agente. A Buta ce zadovoljiti ako igraju dobro i imaju realnu sansu da osvoje.

Link to comment

Denveru u prvoj rundi plej of-a samo odgovara Portland, od svih ostalih timova mogu da budu eliminisani. Bilo bi dobro po tim da se nabedjenom kanadjaninu smanji minutaza ili da utakmice pocinje sa klupe.

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, freakns said:

 

 

Giannis je bog. da bog da uzeo svaku titulu ako vec Denver ne moze :D

 

Jel se pojavio klip kako je zvekno Torija Krega laktom u glavu, nakon čega je ovaj tražio zube po parketu?

 

Milvoki opasno deluje, ne vidim ko može da ih dobije na istoku. 

Link to comment

mozete da pizdite na Giannisa do sutra, ali svaki put kad neko pokaze srednji prst CP3u zasluzuje svaku podrsku. isti vazi i za Bookera. kako su dzukacki isprozivali Luku prosle godine, pa kad ih je napunio na kraju ne znam jesu li stigli da mu cestitaju od bezanije?

 

da ne bude da imam nesto protiv Phoenixa, Bridges je bio car i dok je bio tamo, Torrey Craig je super lik a i Ayton je odlican kosarkas. ova dvojica su djubrad i odavno kruzi prica da su najomrazeniji tim u ligi, niko ne moze ocima da ih vidi. a jos nisam cuo da je neko rekao kako je Giannis nesportsko govedo

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

mozete da pizdite na Giannisa do sutra, ali svaki put kad neko pokaze srednji prst CP3u zasluzuje svaku podrsku. isti vazi i za Bookera. kako su dzukacki isprozivali Luku prosle godine, pa kad ih je napunio na kraju ne znam jesu li stigli da mu cestitaju od bezanije?

 

da ne bude da imam nesto protiv Phoenixa, Bridges je bio car i dok je bio tamo, Torrey Craig je super lik a i Ayton je odlican kosarkas. ova dvojica su djubrad i odavno kruzi prica da su najomrazeniji tim u ligi, niko ne moze ocima da ih vidi. a jos nisam cuo da je neko rekao kako je Giannis nesportsko govedo

 

ja sigurno nisam rekao da je giannis nesportsko govedo vec da maksimalno koristi to sto mu sudije dozvoljavaju. znaci, akcenat na nba ligi koja ga besprizorno stiti. inace, mislim da je sasvim ok i skroman lik iako ima prilicno cringe smisao za humor.

 

a taj narativ kako je booker djubre mi je jedan od najbizarnijih od kada pratim sport. ali tako je kako je, nema potrebe da razuveravam nekog ko vec ima formirano misljenje o temi.

Link to comment
3 hours ago, boldrock said:

 

Jel se pojavio klip kako je zvekno Torija Krega laktom u glavu, nakon čega je ovaj tražio zube po parketu?

 

Milvoki opasno deluje, ne vidim ko može da ih dobije na istoku. 

 

verovatno su sudili faul craigu?

Link to comment
3 hours ago, Sundance Kid said:

 

verovatno su sudili faul craigu?

 

Ne sećam se...moguće. 

 

Ali se ne slažem za faule, nije Janis kriv što Sansi šutiraju sa distance a Ejton neće u reket. 

Link to comment
1 hour ago, boldrock said:

 

Ne sećam se...moguće. 

 

Ali se ne slažem za faule, nije Janis kriv što Sansi šutiraju sa distance a Ejton neće u reket. 

 

nije u tome stvar nego na jednoj strani imaš tim koji igra physical basketball, a s druge strane imaš ekipu kojoj to nije dozvoljeno jer im se konstantno sviraju ticky-tack faulovi. najmanji kontakt s giannisom je faul, a s druge strane npr. holiday se za mnogo više kontakata s bookerom (koji vrlo često ide na reket) ne sankcioniše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...