Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

CB ukrade loptu, zaseru kontru i prime trojku. B.Braun pre toga sa još jednim njegovim floaterom koji ne ulazi koš. Mislim da šutira te floatere sa 15% uspešnosti. Ovde je jedina šansa da se Toronto opusti. 49 poena primili u prvoj četvrtini. Toronto oborio rekord franšize za broj poena u četvrtini.

Edited by boldrock
Link to comment

Murray je neverovatna vreca govana a ovaj bolid nastavlja da ga forsira. Umesto da svaki napad ide na Jokica koji ima mismatch celo vece , debili dodaju loptu Gordonu:rolleyes:

Link to comment

Aaaaaaa...

 

Na -4 Džamal siluje, pa pušta onaj koš uz faul, i onda naravno lagano primaju i gube loptu. Pa jebote...

 

Džamalu je izgledao obećao Meloun da će igrati kakva god sranja bude pravio.

 

5/18:ph34r:

Edited by boldrock
Link to comment

VanVleet i Anunoby su ih rastavili na najsitnije delove i sve na istu semu, ovaj drugi vecito otvoren u cosku na sutu za tri poena i uvek je pogodio . Malone miki maus trener, kod svakog ozbiljnijeg trenera Marej bi bio klupiran posle prvih  pet minuta  provedenih na terenu.

Link to comment

Treba se sad oporaviti od ove utakmice. Ja ću kao Mos da probam da iskuliram ova gostovanja na istoku.

 

Marej 27% za dva, 12.5% za tri. 18 šuteva. Jokić uzeo 13, 77%. MPJ 8/13, Gordon 8/13, Braun 5/7. 47 - 38 u skokovima za Toronto, mislio sam da je veća razlika.

Edited by boldrock
Link to comment

Ovo je low key odlično za njih. Reddit gori od lomače za Jokića. :D Samo neka spuštaju očekivanja i da ode MVP negde drugde, a mazga da odmori Jamala jedno nedelju dana. Baš ništa neće faliti da BB igra malo startera kad su već u kurcu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...