Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ako opet izgube od Detroita treba da batale kosarku. Inace Murray ima uzasnu saradnju sa Jokicem ove sezone . Prethodnih sezona  ih je krasila medjusobna igra skoro nezaustavljiva , sada samo divlja ili se okrece na drugu stranu uopste ne gleda Jokica na vecini utakmica koje su odigrali ove sezone. Bas igra kretenski u poslednjih mesec i nesto dana.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

to sto je Malone uradio sa MPJom moze slobodno da kosta Nuggetse sezone. bukvalno covek od pocetka igra sve sto se od njega zahteva, cuti, radi i trudi... onda se raspadnes u trecoj i za to bukvalno okrivis njega dok se tvoje omiljene kamile kotrljaju po terenu i numeju niti da sutnu niti da dodaju loptu Debelom

 

takav pristup plus Murrayevo zdravstveno stanje su ogromni problemi... Murray nije povredjen, vise je umoran i izmrcvaren. njemu treba odmor i to poduzi

Link to comment

Malone bi da igra sve i da igraju svi i da bude drugar sa igračima i da proba ove što su mu doveli u prelaznom roku i da se drži jedne iste rotaciije i da rukiji prate protokol kao da je 1989. i na sve to nema nikakav plan, program ili ideju šta da rade kad Jokić nije na parketu. Imao je celu jebenu sezonu da to smisli ali on je prvo morao da ispoštuje DeAndre Jordana i sve ideje koje su mu propale prošle godine pa da sačeka prelazni rok, a sada evo čeka verovatno poslednje 3 utakmice u sezoni da skrati rotaciju i odmori Jamala/Gordona. 

 

Jedino dobro u ovome je što Debeli neće osvojiti govnjivi MVP kurac pa će moći da bude opušteniji u plejofu + će se malo uozbiljiti i neće spavati na lovorikama prvog mesta. 

  • +1 2
Link to comment

Klasika, dobiju tri zaredom "finale, idemo". Izgube tri "izgubice sve do kraja, sweep u prvoj rundi, debeli već osedlava konje".

 

Mada lično već duže mislim da se Debeli folira s ovim da ga je baš briga za sve. MVP ga verovatno stvarno ne zanima, ali timski uspeh da. Ne verujem da je toliko opušten koliko se trudi da predstavi.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Venom said:

Klasika, dobiju tri zaredom "finale, idemo". Izgube tri "izgubice sve do kraja, sweep u prvoj rundi, debeli već osedlava konje".

 

Mada lično već duže mislim da se Debeli folira s ovim da ga je baš briga za sve. MVP ga verovatno stvarno ne zanima, ali timski uspeh da. Ne verujem da je toliko opušten koliko se trudi da predstavi.

 

Ako misliš na mene, ja ovo isto govorim od decembra. Nisam ih gledao jedno 2 meseca jer mi Malone nevidjeno ide na nerve. Takodje, ljudi se lože ali čisto sumnjam da je neko bio toliko hrabar da ovde napiše kako im je finale zagarantovano., naročito posle prelaznog roka. Imaju problema koliko hoćeš, od rasklimatanog Jamala preko trenera koji ne može da se prilagodi pa makar mu posao od toga zavisio do očajne klupe, samo je pitanje da li ljudi to žele da vide ili ne. 

Link to comment

oni su u teoriji odradili jako dobar posao u trejdovima, u praksi se pokazalo kao potpuna propast

ama bas nista nisu dobili od brajanta i redzija, jos je mocni trener iz nekog razloga izbacio brauna iz rotacije

i sad umesto da se ovi uklapaju,a da ovi koji su izneli najvise tereta u sezoni malo prikoce pred PO, imamo obrnutu situaciju

 

pozitivno je sto imaju solidnu prednost i ovi porazi ama bas nista ne znace, osim eventualno prvog mesta generalno, ali to i nije bilo realno

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

 

Ako misliš na mene, ja ovo isto govorim od decembra. Nisam ih gledao jedno 2 meseca jer mi Malone nevidjeno ide na nerve. Takodje, ljudi se lože ali čisto sumnjam da je neko bio toliko hrabar da ovde napiše kako im je finale zagarantovano., naročito posle prelaznog roka. Imaju problema koliko hoćeš, od rasklimatanog Jamala preko trenera koji ne može da se prilagodi pa makar mu posao od toga zavisio do očajne klupe, samo je pitanje da li ljudi to žele da vide ili ne. 

 

nisam mislio ni na koga konkretno, takav je vibe na forumu uvek.

Link to comment

Samo 4 utakmice beze Sakrementu i Memfisu, teoretski bi mogli da izgube prvo mesto  na Zapadu do kraja sedmice. Mada znali su tako da udju u krize u proslosti i onda da odrade dobro utakmice na strani. Mislim da bi pozitivno bilo kada bi Mareja stavili na neko hladjenje, neka odmara i leci rane dok traje ova  turneja koja im sledi . 

Edited by Micko8
Link to comment

Dobar su tim Denvercani, odlicne su trejdove uradili, u pitanju je ona standardna prica da kog dobrog trenera i u dobrom sistemu svi igraju dobro, cak i Branko Lazic procveta. Kad toga nema, onda su igraci krivi i sve te price krecu.

 

Denver je gomilu utakmica dobio sa jedan, dva ili tri kosa razlike, mogao je juce Jokic da pogodi onaj sut, bila bi upisana pobeda, ali sve sto se desilo u prethodnih 48 minuta bi ostala isto.

 

Nisu stabilan tim. Posle svih ovih godina nisu do toga dosli. Opet ce uci u plejof koji ce biti kao onaj u bablu gde ce morati da se gleda u pasulj kako ce odigrati.

 

A tek postanes stabilan tim, onda mozes da gradis neku masinu koja melje, koja je favorit... Daleko su oni od toga.

 

Njihova sreca je jedino sto ni drugi, za sada, ne izgledaju bolje, pa se mozda opet dese neki 1-3 pa 4-3 prolazi.

Link to comment

Previše se previđa Gordonov pad u formi. Do olstara je bio duplo bolji igrač nego sve od pre i posle tog perioda.

Za mpja nemam bukvalno nikakva očekivanja, osim da ga uzmu neki Niksi na kraju sezone. Mareja još ne bih otpisivao, iako ne izgleda dobro.

Sve ostalo je Venom u pravu - klasičan forumski rant. Ljudi su maltrne obezbedili prvo mesto na Zapadu, a predviđa im se već viđeni scenario, po kome su, istini za volju, u plejof ulazili sa 4-6. mesta.

Ako je pitanje tempiranja forme, ovo je idealno. Samo još da nam padne neki GSW da vidite koliko veze nemate.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Venom said:

Klasika, dobiju tri zaredom "finale, idemo". Izgube tri "izgubice sve do kraja, sweep u prvoj rundi, debeli već osedlava konje".

 

Mada lično već duže mislim da se Debeli folira s ovim da ga je baš briga za sve. MVP ga verovatno stvarno ne zanima, ali timski uspeh da. Ne verujem da je toliko opušten koliko se trudi da predstavi.

ne folira on sa time. 1000 puta je rekao da ga timski uspeh itekako interesuje

 

cak je i za MVP rekao da je lepo sto ga je osvojio, samo mu to nije primarni motiv

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...