Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

14 minutes ago, garmonbozia said:

Nizak taj plafon 😀

pa za igrača koji dobija max očekuješ da može da utrpa barem 45 i više kad mu se sve namesti. njegova plata je skoro kao De Bruyne i Haaland zajedno.

igrači koji nisu ni blizu tog statusa se jednom godišnje otkače i utrpaju 45-50 pts, a MPJ ne može da nabije ni 30 pts

termin plafon valjda koristimo kao najbolji mogući ishod, career night kad je skroz vruć i ne promašuje. valjda niko ne misli da on može davati 30-35 pts redovno u nekom dužem intervalu.

Link to comment

Covek je bio katastrofa pre dve sezone u plej of-u. Promasivao je otvorene suteve a u odbrani nista nije mogao da sacuva. Njegova igra u napadu je manje vise ista posle dve godine , pripali sut cim primi loptu u ruke za dodavanje nije cuo , ne postoji los sut za njega. Ovaj plej of ce biti veliki ispit za njega , ili jeste ili nije, ja mislim da ce opet biti pojeden u plej of-u.

Edited by Micko8
Link to comment

Jokic jedini u ekipi koji igra danas dobro u oba pravca, ostali su  katastrofa. Ovako agresivno uvek treba da igra. Brajant je zakucan na klupu danas ali Dzekson igra iako ni9sta nije korisniji od njega za ekipu.

Edited by Micko8
Link to comment

Opet su mnogo primili koševa. Ja sam još pod utiskom jučerašnjih utakmica. Svi izgledaju kao da su u boljoj formi nego Denver. Sakramento ima igrače na klupi koji udju i reše meč, Denver to nema.

Link to comment

Razvlace ih kao pitu, mada ovde Jokic nije mnogo kriv, dobro izlazi na njihove prodore i smeta , kasne spoljni igraci Denvera.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...