Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, Micko8 said:

Kakvo crno finale, ko je uopste verovao u te bajke:laugh: Pitanje je da li ce uopste uspeti da ostanu prvi na Zapadu pred pocetak plej of-a.

Verujem da ni većina ozbiljnih stručnjaka to ne smatra bajkom. 

 

Jeste Finiks jači, ali sve je otvoreno. Posebno da vidimo kako će se KD oporavljati.

 

A poraz svakako jeste blago rečeno sramotan.

 

 

 

Link to comment

Meni je Denver toliko neubedljiva ekipa iako su prvi na tabeli na Zapadu veci deo sezone. To je pre svega zbog njihove neubedljive odbrane, koja varira od  ekstremno lose  do zadovoljavajuce pa tako u krug.  Takodje tu su igraci u koje uopste ne verujem kada dodje vreme plej of-a i za koje mislim da imaju dosta nisku igracku inteligencijiu, igraci poput Gordona i MPJ-a, plus tu je problem klupe koja ne postoji citavu sezonu. Mislim da je Denveru plafon druga runda plej of-a a  naucna fantastika finale Zapadne konferencije. Daj boze da gresim, dosta toga ne stima u toj ekipi.

Edited by Micko8
Link to comment

Protiv Toronta, a pogotovo Cikaga i SAS su igrali jako lose. Ocigledan je manjak zelje i truda, a pogotovo u defanzivi. Verovatno im je u glavi da su gotovo sigurno prvi na zapadu i da mogu da popuste papucicu gasa. Sa jedne strane, kapiram - ne zele da se trose i rizikuju povrede. Sa druge strane, docekace PO bez ritma, momentuma i definisane rotacije. Klupa deluje ocajno, i valja pronaci jos 3 igraca na koje se moze racunati u PO. Voleo bih kada bi CB dobio vise minuta sada, Vlatko ce verovatno igrati. Najsvezija "pojacanja" deluju pogubljeno skroz.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
38 minutes ago, 1n54jd3r said:

Protiv Toronta, a pogotovo Cikaga i SAS su igrali jako lose. Ocigledan je manjak zelje i truda, a pogotovo u defanzivi. Verovatno im je u glavi da su gotovo sigurno prvi na zapadu i da mogu da popuste papucicu gasa. Sa jedne strane, kapiram - ne zele da se trose i rizikuju povrede. Sa druge strane, docekace PO bez ritma, momentuma i definisane rotacije. Klupa deluje ocajno, i valja pronaci jos 3 igraca na koje se moze racunati u PO. Voleo bih kada bi CB dobio vise minuta sada, Vlatko ce verovatno igrati. Najsvezija "pojacanja" deluju pogubljeno skroz.

 

Da se ne zajebavamo, ova sranja su udarila Debelom u glavu. Jedno je kad te neko smatra trećerazrednim igračem, a ti znaš da to nisi pa vremenom dokazuješ svoj kvalitet, a drugo je kad ti natovare raznorazne narative od koji je jedan top 3 tema američkog društva i praktično sa tim nema diskusije. Debeli je zentara na spotlight, to se vidi od krindža u svim intervjuima do famoznih slobodnih bacanja u Areni i vidi se da su mu u glavi otkad je imao onaj komentar - nije loše za statpaddera. Denver će u plejofu onoliko daleko koliko Jamal može da bude najbolja verzija sebe i to je manje više uvek tako bilo. Može da bude prva runda a može i finale konferencije. Uostalom, što kaže Arenas, tako je bilo i u bablu. 

  • +1 1
Link to comment

Dzamal mi ne uliva trenutno bas neko poverenje. I ne vidim da moze biti u PO trpac od 30+ poena. Njima ce rezultat da zavisi od toga koliko mogu da podignu odbranu generalno i skrpe minute klupe tako da ne ukanale ekipu.

 

 A pojedinacno, mislim da je MPJ njihov x faktor. Njegov plafon jos nismo videli.

Link to comment

Pa u  bubblu su jednako bili vazni i jedan i drugi igrac, Naravno da je za uspeh u plej of-u potreban sto veci broj raspolozenih igraca pogotovo u timu bez dve ili vise super zvezda. On ako ne moze da izdrzi pritisak jednog Perkinsa i  slicnih klovnova sa americkih tv mreza onda  mu je bolje da se penzionise sto pre. On je javna licnost i podlozan je svakakvim komentarima i kritikama , i za Larry Bird-a su Bad Boy Pistonsi govorili kako  je on precenjen igrac i da ga mediji dizu u nebesa samo zato sto je belac, takvih sranja ce uvek biti a on mora da nauci da se bori sa tim pritiskom. Perkinsa uglavnom svi  smatraju budalom i idiotom koji  je zeljan paznje i ismejavaju ga  zbog ovog lupetanja o  nabijanju  statistike i potezanjem za rasizmom.

Edited by Micko8
Link to comment
14 hours ago, Mos said:

 

Da se ne zajebavamo, ova sranja su udarila Debelom u glavu. Jedno je kad te neko smatra trećerazrednim igračem, a ti znaš da to nisi pa vremenom dokazuješ svoj kvalitet, a drugo je kad ti natovare raznorazne narative od koji je jedan top 3 tema američkog društva i praktično sa tim nema diskusije. Debeli je zentara na spotlight, to se vidi od krindža u svim intervjuima do famoznih slobodnih bacanja u Areni i vidi se da su mu u glavi otkad je imao onaj komentar - nije loše za statpaddera. Denver će u plejofu onoliko daleko koliko Jamal može da bude najbolja verzija sebe i to je manje više uvek tako bilo. Može da bude prva runda a može i finale konferencije. Uostalom, što kaže Arenas, tako je bilo i u bablu. 

 

12 hours ago, 1n54jd3r said:

Dzamal mi ne uliva trenutno bas neko poverenje. I ne vidim da moze biti u PO trpac od 30+ poena. Njima ce rezultat da zavisi od toga koliko mogu da podignu odbranu generalno i skrpe minute klupe tako da ne ukanale ekipu.

 

 A pojedinacno, mislim da je MPJ njihov x faktor. Njegov plafon jos nismo videli.

 

Meni isto MPJ deluje kao da je podigao nivo igre, više ulazi u reket, bolje igra odbranu, samo još da uzima više šuteva. Njegova dobra igra mogla bi da amortizuje slabije partije Džamala.

 

Gledam sad Milvoki protiv GSW, igraju bez Janisa kao da su u plejofu. Doduse Boston im diše za vratom.

Edited by boldrock
Link to comment

Light the beam gasi nade Phoenixa, baca ih na 4. mesto. Do sada sam se nasladjivao duelom Phonix - Dal sa 4-5, ali sve vise zamisljam Phoenix - Lakers i sve mi se vise svidja. :)

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, 1n54jd3r said:

 A pojedinacno, mislim da je MPJ njihov x faktor. Njegov plafon jos nismo videli.

 

Njegov plafon je 30, 35 poena ako da 8, 9 trojki, čovek je limitiran, sve što uradi van šuta za tri je toliko malo i/ili zanemarljivo u napadu da ne može biti odlučujući faktor u play off seriji. Mislim, bilo šta osim njegovog šuta.

 

Jokara će da plodi kao i uvek u play off-u i svakako će Džamal da bude tas na vagi pored  njega, mnogo pre MPJ jer mu je jednostavno igra 5 puta slojevitija od MPJ i može da doprinese na više načina a to će biti neophodno u serijama sa jačim ekipama. 

Link to comment
57 minutes ago, Mil@n said:

 

Njegov plafon je 30, 35 poena ako da 8, 9 trojki, čovek je limitiran, sve što uradi van šuta za tri je toliko malo i/ili zanemarljivo u napadu da ne može biti odlučujući faktor u play off seriji. Mislim, bilo šta osim njegovog šuta.

Mnogo vise ove sezone ide na ulaz jer svi znaju da ga ne smeju ostavljati otvorenog na sutu. Dosta je agresivniji i ne bezi od kontakta. Vidno koristi svoj atleticizam. Sve to je neuporedivo jace od onog perioda kada je delovao pogubljeno i neartikulisano kako spusti loptu na parket. Napredovao je i odbrambeno.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...