Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

29 minutes ago, Have_Fun said:

 

 

 


Sve se više čini da će ovo biti matchup prve runde PO. Odraće ih GSW, a Bruksara da čuva oči i medjunožje. 

Link to comment

Bruksara je najgori napadač u ligi ubedljivo. Oči bole.

Inače gledam Krleta i Mileta, dva Nba igrača, igrali u Netsima pride i šanse nema da se bar jedan seti Bajrona Skota. Ti profesionalni sportisti i mozak mišlju neukaljan.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Al' se zato brat Hido u prva 2-3 min podkasta seća Jamala Mashburna, akcija  Quentina Richardsona i Dariusa Milesa.

I kako je mrzeo da igra protiv 

Spominje i Tonija Kukoča :)

 

Moram da odslušam taj podkast do kraja.. samo sam malo zagrebao

  • +1 1
Link to comment

Kažu izvori bliski da su mu obili auto i da je on trackovao telefon do tog parkinga i da su onda počeli da pucaju na njega, a on uzvratio. Ja im verujem :fantom: 

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

Bruksara je najgori napadač u ligi ubedljivo. Oči bole.

Inače gledam Krleta i Mileta, dva Nba igrača, igrali u Netsima pride i šanse nema da se bar jedan seti Bajrona Skota. Ti profesionalni sportisti i mozak mišlju neukaljan.


Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Sta ima da ga se secaju, Krsticu je sve i svja u Netsima  bio mali dzindzer, nema on nikakve veze sa Skotom.

Edited by Micko8
Link to comment
13 hours ago, Have_Fun said:

 

 

 

ove godine bi bukvalno protutnjao kroz playoff i desi se ovo sranje. :dry:

prošli put kad se sve nameštalo da osvojim ligu desila se korona i dodele titulu na osnovu tabele u tom trenutku.

fantasy bogovi ozbiljno iskušavaju moju vjeru

Link to comment

ništa se ti ne boj. Durantulica će se vratiti za 2-3-4-5 nedelja i odigraće ceo playoff i uzeti titulu. lako je meni za Durantulicu i Sunse, meni je mene žao.

 

uostalom, evo dečko tebe 1 report pa da nam se vratiš kad i Durantulica. ne smeš tako otvoreno da seiriš nad povredom. mene bubnio banhammer kad sam napisao da Lukica treba da bude pažliv sa povredom jer oće da ode tetiva ako se calf povreda skroz ne zaleči.

  • -1 1
Link to comment

nadam se da hoce, mada prognoze kazu 4-6 nedelja

 

jbg, isuvise dobro je izgledalo da ce napokon manje vise svi bitni igraci zdravi docekati PO

Link to comment
44 minutes ago, omiljeni said:

ništa se ti ne boj. Durantulica će se vratiti za 2-3-4-5 nedelja i odigraće ceo playoff i uzeti titulu. lako je meni za Durantulicu i Sunse, meni je mene žao.

 

uostalom, evo dečko tebe 1 report pa da nam se vratiš kad i Durantulica. ne smeš tako otvoreno da seiriš nad povredom. mene bubnio banhammer kad sam napisao da Lukica treba da bude pažliv sa povredom jer oće da ode tetiva ako se calf povreda skroz ne zaleči.


Nisi to napisao nego si uveo u priču najgadniju rečenicu izgovorenu u srpskom medijskom prostoru u poslednjih 20 godina. Nije lepo da se praviš naivan.

 

Elem, izvrnuo zglob, ništa strašno. Eto ga nazad za PO + finale zapada ako ne nalete na GSW do tada.

 

GSW šampion, naravno.

Link to comment
Quote

 

Ja Morant won't be charged after the Memphis Grizzlies star posted an Instagram Live video from Shotgun Willie's that apparently showed a gun March 4, the Glendale Police Department said Wednesday. 

Investigators couldn't find any evidence to support criminal charges. 

 

"GPD was not able to determine that probable cause existed for the filing of any charges," according to a news release. "In this case, it should be noted that on the night in question the GPD did not receive any calls for service at the nightclub regarding a weapon of any type." 

Shotgun Willie's is a strip club at 490 S. Colorado Blvd. in Glendale. Investigators said the video appeared "during the club's lawful operating hours" March 4. 


 

 

 

"No disturbances were reported and no citizens or patrons of the club came forward to make a complaint," according to Glendale police. "The investigation also concluded that no one was threated or menaced with the firearm and in fact no firearm was ever located." 

NBA rules prohibit a player from possessing a firearm while on team property or traveling on team business. It's illegal in Colorado to possess a firearm while under the influence of illegal drugs or alcohol. 

 

 

image.png

image.png

Link to comment

Nigde se nisam sladio cupcake-ovoj povredi . Fakat je da je covek opurtunista i da preskace iz dobre situacije u bolju ali de se nije mnogo usrecio sa tim preskaknjima otkako je napustio Golden Stejt a osecam da ce i ova epizoda u Sansima biti neuspesna. Prognoziram im ispadanje u drugoj rundi plej of-a ove sezone :)

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...