Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, lord_s said:


Ovo. Otprilike isto kao kada je Doni postao prezidente.
Ja ne znam da li njega (Perkinsa) iko ozbiljno shvata.

 

On ti je Američka Jovana Jeremić. 

Link to comment

Vlatko inteligentan, duhovit, realistican decko. Samo da ne navuce dnvr kletvu. Poslednji igrac koji im je gostovao bio je Bones :) Cak su i jedan obrok u dnvr baru nazvali po njemu.

  • +1 1
Link to comment

zašto tehnička, jbt? :blink:

 

ja sad više ne kontam šta je ispravna reakcija. ovaj mu je bukvalno dodao. je l treba da stoji u mestu dok sudija priđe i nežno preuzme loptu iz njegovih ruku? ili da je spusti nežno na pod tu gde se zatekao? ili da odnese na zapisnički sto? ili možda u krug na centru? jbt.

Link to comment
11 hours ago, 1n54jd3r said:

Vlatko inteligentan, duhovit, realistican decko. Samo da ne navuce dnvr kletvu. Poslednji igrac koji im je gostovao bio je Bones :) Cak su i jedan obrok u dnvr baru nazvali po njemu.

 

Poslednji je bio Reed čini mi se, ali i on je trejdovan :tongue:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

zašto tehnička, jbt? :blink:

 

ja sad više ne kontam šta je ispravna reakcija. ovaj mu je bukvalno dodao. je l treba da stoji u mestu dok sudija priđe i nežno preuzme loptu iz njegovih ruku? ili da je spusti nežno na pod tu gde se zatekao? ili da odnese na zapisnički sto? ili možda u krug na centru? jbt.

mozda zbog grinove reakcije

Link to comment

Ali onaj genijalac  od trenera sto vraca Jokica odmah na pocetku poslednje cetvrtine iako se ovom ne zivi vec mesec i nesto dana :isuse: Jokic kao da namerno  sam sebe minira ove sezone, verovatno se ustrucava trece MVP nagrade u nizu , pa uzima  dva, tri suta za citavo  poluvremene, skoro svaku utakmicu u poslednjih mesec i nesto dana . Ne znam  kako onom pajseru od trenera nije jasno da se tim zlopati kada mu igrac koji najlakse postize poene u ekipi  ne ucestvuje  poenterski u napadu , jel sme da mu uputi ikakvu kritiku  kada u utakmicu udje sa jebe mi se stavom:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...