Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

to sto Jokic igra sa kurcoboljom ne znaci da je on kriv. i tako nezainteresovan nije bio negativan.

 

petorka gde su svi operisani od lopte ne moze da igra. Bruce Brown im je najbolji igrac od pocetka sezone dok je sa starterima. znas da nemas Bonesa, znaci zameni Murraya sa Brownom nakon 5 minuta, ostali starteri nek izguraju cetvrtinu, pa vrati Murraya sa klupom. 

  • +1 1
Link to comment

Jokic je od 7 odigranih utakmica , odigrao tri dobre utakmice, GS,Oklahoma i prva utakmica protiv Lejkersa. Mislim da je to mizeran ucinak za igraca njegovog kalibra.  Ako u odbrani ne moze da odigra dobro, onda to  treba da nadoknadi na drugoj strani terena. Doncic je mozda i mnogo gori defanzivac od Jokica ali zato u napadu kida. Ono sto je Jokic odigrao protiv Lejkersa je bila neka alibi kosarka. Ja verujem da ce oni poceti da igra mnogo ozbiljnije  u nekom trenutku u sezoni ali trenutno kida zivce sa ovom kurcoboljom.

Edited by Micko8
Link to comment
48 minutes ago, freakns said:

to sto Jokic igra sa kurcoboljom ne znaci da je on kriv. i tako nezainteresovan nije bio negativan.

 

petorka gde su svi operisani od lopte ne moze da igra. Bruce Brown im je najbolji igrac od pocetka sezone dok je sa starterima. znas da nemas Bonesa, znaci zameni Murraya sa Brownom nakon 5 minuta, ostali starteri nek izguraju cetvrtinu, pa vrati Murraya sa klupom. 

 

Eh, sad. To bi znacilo da ispretura sve minute po petorkama, mnogo je to posla za coveka koji ima jednu ucrtanu rotaciju celu sezonu...eno dao Deandre trojku prosli put Juti, bice mozda opet nekad. 

Link to comment

Trenutno slobodni agenti

 

Centers

Znaci Bugi je slobodan, Dwight je slobodan, Stein, Thompson…i Denver odluci da potpise Jordana. Pa jbt.

  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, goofs said:

Trenutno slobodni agenti

 

Centers

Znaci Bugi je slobodan, Dwight je slobodan, Stein, Thompson…i Denver odluci da potpise Jordana. Pa jbt.

 

cody zeller je verovatno najbolji od ovih ako vec cousinsa ne racunamo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam stekao utisak da je Udoka zavrsio sa NBA karijerom, svi malo upoznatiji sa onim skandalom su tako govorili, kao "videcete kad se objavi sta se desavalo". Sad ni manje ni vise nego u Bruklina.

Link to comment
40 minutes ago, *edited by mod said:

Mondo dominira. Tamo NBA prati neko ko se razume kao moja mama.

 

Naslov Neš dobio otkaz, Kokoškov čeka priliku...

Kokoskov je tamo pomocni i vodio je tim kad je Nash bio iskljucen pre neki dan. Reci to nije bez osnova. Nije ni za naslov al ajd, bilo je i gorih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...