Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ispravite me ako gresim, asistencija se pise kada ne promenis pravac u driblingu. Dakle ako tapkas istom rukom i ides u jednu stranu, pisace.


Svejedno, 8 asistencija gde ostavis loptu igracu na polaganje ili na catch and shoot skok sut je ludilo.

Link to comment
24 minutes ago, Milošica said:

Lično se ne cimam previše oko njegovih TD.

 

Pa i ja kažem da je smešno za trola, ne troluješ već bezobrazno namećeš svoje mišljenje.

 

Šta sam "jeo govna" pa te je isprovociralo da pominješ "ludilo" u prethodnm postu? Da li sam napisao da Jokić može braniti Šeka? Nisam.

 

Ja se ne cimam ni oko cega, imam u toku dana nekad slobodnog vremena i visim ovde pa pisem svoje utiske kao i svi vi. Ovo za Seka se vise odnosilo na Mickov komentar a sto se tice ovoga sto si ti dodao, ne ocekujes valjda da lik koji uzima milione na TNT ili gde vec dodje i kaze e ja bi ovog vaseg trostrukog mvpija oduvao u kos svaki napad, pisam vam se u ligu... ne nego mora politicka korektnost, logicno. A kad napises za nekoga evo vec drugi put da se bezobrazno obraca i bezobrazno namece svoje misljenje, a samo kulturno diskutujem na temi na otvorenom forumu, skoro uvek uz neke cinjenice kao sad ovo za asistencije, to je jedenje govana. Prvi put si napisao pre nego sto sam pomenuo jedenje govana. Ima likova poput joed-a i slicnih koji su takodje sektasi ali kulturna prica, podjebavanje na finjaka, a ima i agresivnih poput npr. onog garmonbozia koji sav bitan potencira ignor listu i slicno bez ukljucivanja u diskusiju. Mada me taj majstor (koji se koliko vidim i inace svadja po kosarkaskim temama cesto, kreten neki verovatno) prozivao i na temi o vakcinaciji davno pa kad sam opet uzvracao gorim uvredama moderacija je mahom brisala ili sam fasovao kraci ban. Kad se setim kako je tad bilo ako si nevakcinisan, ovo pisanje protiv Jokica mu ga dodje na isto jbt:lolol:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pa dosli ste u stadijum da ga poredite sa fizicki najdominantnijim igracem ako ne ikad, ono u novijoj istoriji, koji pritom osim mali milion individualnih nagrada ima i 4-5 titula i par puta u nizu je bio mvp finala plejofa. Ako to nije ludilo, ne znam sta je. A  normalno da Sek nece izjaviti da bi ga unakazio, uzima covek pare od komentarisanja i logicno je da hvali ove nove zvezde.

 

Nebitno, svakako me ne bi bilo u komentarima ovde da me neko nije prozvao bezveze pa sam samo malo sportski uskocio da ne propustim zabavu. 

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

navijači biraju startere, rezerve biraju treneri?

a i 15ppg nije baš za baciti.  Steve Nash je bio MVP sa 15 ppg, a Bill Russell uspeva da se uguzi u goat rasprave sa 15ppg :fantom:

trecina su navijaci, trecina igraci i trecina novinari.

rezerve treneri i bord direktora

Link to comment

Oneal je igrao ragbi u napadu tako da je igranje neke odbrane na njemu potpuno nemoguce. Ali ako je jedan Nenad Krstic kojeg izuzetno cenim ,  mogao protiv njega  u plej of seriji da belezi   18 poena i 7 skokova  u proseku, Jokic bi mogao barem duplo toliko, mogao bi da ga napada na milion nacina:)

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Najača mi je Ramona Shelburne, žena ne zna gde se nalazi. Samo ponavlja sve dobro u vezi Lejkersa i održava se godinama na površini. Bila skoro kod Zach Lowe-a u podcastu, pa je ispravljao jedno 5 puta u vezi statistike, podataka i what ifova. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...