Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

37 minutes ago, goofs said:

Sad mi palo na pamet, MJ23 bi u danasnjoj regularnoj sezoni davao po 100 poena. Prosto, svi bi se zajebavali, on bi se takmicio.

 

+1

 

Hajlajt sa ovog snimka mi je mrsavi fit Entoan Voker koji prikucava posle skoka u napadu. Nekako sam ga zapamtio debelog masnog i zaboravio da nije uvek bio takav. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Hajlajt sa ovog snimka mi je mrsavi fit Entoan Voker koji prikucava posle skoka u napadu. Nekako sam ga zapamtio debelog masnog i zaboravio da nije uvek bio takav. 

Stari dobri Voker, koji drzi predavanja mladima koji ulaze u NBA kako se lako dodje do prosjackog stapa i bankrota ako povuces sve drugare iz hood-a sa sobom.

 

Nego Zli, jesam li propustio ili nemas neki komentar na Jokarinu dominaciju od sinoc?

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

U pravu si, progurali su Kobea u startere. Ne znam stvarno zašto su birali ovu drugu dvojicu, osim što je zapad te godine na beku bio slab, i što su Lakersi bili jaka ekipa te godine. Nash i Russell su bili glavni igrači u svojim ekipama. Van Exel je bio dobar igrač, ali to je dosta uvrnuta sezona i njegov jedini All Star iako je i za njega to bila sezona kao i mnoge druge koje je imao u karijeri.

Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

 

Sad mi palo na pamet, MJ23 bi u danasnjim all-starovima davao po 100 poena. Prosto, svi bi se zajebavali, on bi se takmicio.

 

Kako mocna ova slika, idealna za poster.

  • +1 1
Link to comment

Eddie Jones je bio jbac tho, nosio Lejkerse u zubima u to vreme. Njegova produktivnost je opala kad je dosao Kobe, jer je poceo da biva malo skrajnut pa su ga ubrzo poslali dalje. Za Van Eksela se slazem, mada ruku na srce nije bilo puno dobrih bekova na zapadu tada, niti boljih skorera.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nego Zli, jesam li propustio ili nemas neki komentar na Jokarinu dominaciju od sinoc?

 

Ne impresionira me ni Lilardovih 71 ovde cesto pominjanom uvek augodnom Hjustonu a ne Jokicev tripl dabl Klipersima bez jedinog iole pristojnog centra, od cega su mu jedno tri asistencije tipa doda loptu saigracu a taj poentira posle driblinga i predjenih 6 metara, nidje veze. Uskoro ce plejof pa cemo da vidimo tu dominaciju, evo zdravi su mu svi sad manje vise. 

Link to comment
13 minutes ago, Venom said:

U pravu si, progurali su Kobea u startere. Ne znam stvarno zašto su birali ovu drugu dvojicu, osim što je zapad te godine na beku bio slab, i što su Lakersi bili jaka ekipa te godine. Nash i Russell su bili glavni igrači u svojim ekipama. Van Exel je bio dobar igrač, ali to je dosta uvrnuta sezona i njegov jedini All Star iako je i za njega to bila sezona kao i mnoge druge koje je imao u karijeri.

pa to je All-Star. budeš dovoljno dugo u top25-30 igrača u svojoj konferenciji i na kraju ćeš jednom upasti, kad ti se sve potrefi*.

na istoku se te godine potrefilo da upadne Jayson Williams iz Netsa. da mi ponudiš 3 milijarde eura i 3 godine vremena da razmišljam, ne bih se setio da je taj ikad bio all star

 

* - upadati po sličnom principu u MVP i goat konverzacije, to je već onako, bezveze.

Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

 

Ne impresionira me ni Lilardovih 71 ovde cesto pominjanom uvek augodnom Hjustonu a ne Jokicev tripl dabl Klipersima bez jedinog iole pristojnog centra, od cega su mu jedno tri asistencije tipa doda loptu saigracu a taj poentira posle driblinga i predjenih 6 metara, nidje veze. Uskoro ce plejof pa cemo da vidimo tu dominaciju, evo zdravi su mu svi sad manje vise. 

 

Jokica ne bi mogao da zadrzi ni Shaq u svom prajmu kada Jokic zeli da igra agresivno , to je problem Klipersa sto vec dve sezone bacaju nize igrace na njega, cudno je sto nisu stavljali Morrisa na njega sinoc, posto  je on uvek na Jokicu. Ali  dobro bio je Plamali na njemu ali nije pomoglo . Sto se tice asistencija gde je Jokicev saigrac poentirao posle driblinga, bilo ih je ukupno jedna Poreteru, moras malo pazljivije da gledas utakmice  a ne samo da mrzis bez povoda, zvucis kao oni "analticari" sa americkih mejnstrim medija.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

 

Ne impresionira me ni Lilardovih 71 ovde cesto pominjanom uvek augodnom Hjustonu a ne Jokicev tripl dabl Klipersima bez jedinog iole pristojnog centra, od cega su mu jedno tri asistencije tipa doda loptu saigracu a taj poentira posle driblinga i predjenih 6 metara, nidje veze. Uskoro ce plejof pa cemo da vidimo tu dominaciju, evo zdravi su mu svi sad manje vise. 

Zubac bi nestvarno pomogao. Onaj koji je sam priznao da je cuvati Jokica nemoguce.

  • +1 1
Link to comment

Upravo tako.

 

Videti npr. kako ga je čuvao Gober a kako PJ Taker. To što Zubac važi za dobrog defanzivca ne znači ništa u Jokićevom slučaju.

 

Uostalom, i sam Šek je pre neki mesec rekao da ne bi mogao čuvati Nikolu. Kontekst je bio da Nikola takođe ne može čuvati njega, što je tačno, ali nebitno za ovu priču.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Realno, niko u istoriji NBA ga ne bi sacuvao, najzajebaniji igrac svih vremena ali nema saigrace jbg. 

 

https://www.nba.com/stats/events?CFID=&CFPARAMS=&ContextMeasure=AST&EndPeriod=0&EndRange=31800&GameID=0022200918&PlayerID=203999&RangeType=0&Season=2022-23&SeasonType=Regular Season&StartPeriod=0&StartRange=0&TeamID=1610612743&flag=1&sct=plot&section=game

 

Obratiti paznju na 2, 3 i 7. Trojka i sedmica su klasicno americko pumpanje statistike, ne znam jel tako racunaju kao asistenciju i ako izvedes loptu iz auta sa svoje polovine saigracu a on dalje prodje sam do kosa i poentira, a dvojka su malo koraci ali u NBA je to savrseno regularno jer bez pustanja toga ne bi moglo biti 300 poena po mecu i toliko nadrkanih brojki svih igraca. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

A ovo za Seka se nadam da se sprdate, covek bi ga bukvalno svaki napad na cistu snagu ukucao u kos s loptom. Nemojte, imajte ipak neku granicu s tim ludilom. 

Ko je napisao ne bi? 

 

Ne bi trebalo Zlija smatrati simpatičnim trolom, mnogo bezobrazno obraćanje ima za tako nešto.

 

Da, i moje mišljenje je da NBA kao asistenciju povremeno broji nešto što ne bi trebalo, ali to radi svima. Proporcionalno, opet bi bio jedan od najboljih asistenata ikad i to je poenta. Da li je taj prosek 7 ili 10, manje je bitno.

Link to comment

Naravno da je nebitno ali je nebitan i broj tripl dablova, pogotovo sto dobar deo prolazi bas zbog opustenih pravila jer sve se svelo samo na brojeve. 

 

Ovo za trola je tek smesno, sve vreme pisem najnormalnije i kulturno dok neko od vas ne krene da jede govna kao ti sad, onda  napisem da ste sekta i slicno jer smara to sto vam smeta da neko ne obozava Jokica, jaka stvar. Imas ignor listu ako ti smeta i cao. 

Edited by Zli Gli
  • -1 1
Link to comment

Lično se ne cimam previše oko njegovih TD.

 

Pa i ja kažem da je smešno za trola, ne troluješ već bezobrazno namećeš svoje mišljenje.

 

Šta sam "jeo govna" pa te je isprovociralo da pominješ "ludilo" u prethodnm postu? Da li sam napisao da Jokić može braniti Šeka? Nisam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...