Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Milošica said:

A tebi?

 

Meni je baš teško da izaberem.

 

Mogu da ih stavim u neki tier 2, ako su mi tier 1 nekih 5 najboljih svih vremena.

 

meni Kobe. Duncan ima ogromnu minusčinu kad je u Atini uzeo samo bronzu. Taj tim jeste bio baš sklepan tim, više je ličio na tim za svetsko nego olimpijski, previše drugo i trećepozivaca, ostatak su bili klinci Lebron, Melo, Wade, Amare, Boozer, ali jbg Duncan je uz pomoć Iversona morao tu uzeti zlato. A ako si krivac za najveći neuspeh USA košarke u istoriji, onda nemaš šta da tražiš u top10. Kobe i Durantulica su uvek bili garancija za zlato i to mora da se ceni.

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
22 hours ago, 1n54jd3r said:

Taj isti Memfis je imao vise no pozitivan skor prosle sezone i kada je Ja bio povredjen. Preatraktivan je, flashy i sve to stoji. Ima potencijal da bude najbolji igrac lige u buducnoati. Ali je izgleda i kompletan debil. 

Ja ce da bude najbolji igrac lige taman kad ja budem bio all star. pre toga nece. sa 30% za tri se ne postaje najbolji igrac lige, ma koliko puta da kucas preko Sabonisa... jos ovaj nije zakuco preko Sabonisa, vec ga ovaj zalepio za patos zajedno s loptom

  • +1 1
Link to comment

Jokic je nametnuo tempo u prvoj cetvrtini  za katastrofu koja se desila na kraju. U prvoj cetvrtini je imao 3,4 situacije gde bi ugurao 10 centimetara nizeg igraca pod obruc i umesto da se okrene i sutira preko njega on dodaje loptu igracu koji sutira za tri poena i promasuje . Jebote ako nisi u stanju da izdominiras jednog Tillmana, kojeg si u prethodnim sezonima nosio u zubima, onda treba momentalno da ostavis  kosarku. Jokic igra sramno pola ove sezone kada je napad u pitanju . Ciste situacije nece da koristi, da uzme sut i lagano poentira. Njegov mentalitet je bas grozan kada je u pitanju takmicarski duh, nikada nisam video tako  ofanzivno talentovanog igraca kao sto je on a  koji odbija da sutira loptu.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...