Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

8 hours ago, Mos said:

Ja probao da zakuca preko Embida i bio zakucan u patos.

blokada je bila brutalna. :heart:

Ja i Grizzlies su brzo postali jedna od najomrazenijih ekipa. Brooks je tamo bio vodja retarda, ali pravi boom idiotizma su poprimili sa dolaskom Moranta. mrzim taj "Im from the hood" pristup. kakav jebeni hood kad si dobio 40M $ a ceka te ekstenzija na 230 milki?! sedi kuci i strikaj ako ti je dosadno. ili ako neces, onda izadji iz lige i idi valjaj krek s ortacima, pa pokazuj kako si tough guy. 

  • Haha 2
Link to comment
43 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

The Balkans Boom

How did such a small region in Europe produce so many NBA players—including two-time MVP Nikola Jokic and potential future MVP Luka Doncic? One reporter went there to peel back the layers to the rise and sustained success of the Balkan “basketball school.”

 

 

Adam Mares na aparatima. Mnogo bolji članak od onoga što su oni napravili, još ako ga Simmons malo gurne u podcast ima da bude odlično :D 

Link to comment
42 minutes ago, Mos said:

 

 

Adam Mares na aparatima. Mnogo bolji članak od onoga što su oni napravili, još ako ga Simmons malo gurne u podcast ima da bude odlično :D 

Ne znam da li je stavio kes na Jokaru, ali Simmons opet krece sa hvalospevima za debelog. 

 

Opet, i cela DNVR ekipa su kladionicari. Sto zbog da im bude interesantnije da prate sve tekme, sto zbog draftkings koji im je sponzor :D

Link to comment
6 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ne znam da li je stavio kes na Jokaru, ali Simmons opet krece sa hvalospevima za debelog. 

 

Taj je stavio lovu na više njih, pa će uticati na narativ kako mu bude odgovaralo do kraja sezone. 

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Ove sezone asistencije koje deli Jokic nisu na nivou komlikovanosti kao prethodnih sezona. Mnogo mu je lakse kada ima pouzdane sutere oko sebe, plus AG koji je kliknuo sa njim.

 

Jedna pobeda protiv Grizlija bi bila zlata vredna za 1st seed u nastavku sezone.

 

3:58. Kvalitet asistencija ove sezone mu je najbolji,to je jedina pozitivna stvar . Sve ostalo je u padu u odnosu na prethodne dve sezone. Pogotovo njegovo odbijanje da uzme otvorene suteve. Na primer sinoc je bio metar od kosa nekoliko puta , situacije koje sam zavrsava lako floterima, on umesto toga  iz ciste pozicije dodaje onom polu igracu Cancaru, i ovaj ili promsauje ili bude blokiran. Ja bi zbog takvih situacija odrobijao Jokica da sam mu trener:rolleyes: Onih sedam izgubljenih lopti od sinoc su uglavnom bili rezultat njegovog odbijanja da sutne loptu , pa su one zavrsavale u bunaru.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, freakns said:

blokada je bila brutalna. :heart:

Ja i Grizzlies su brzo postali jedna od najomrazenijih ekipa. Brooks je tamo bio vodja retarda, ali pravi boom idiotizma su poprimili sa dolaskom Moranta. mrzim taj "Im from the hood" pristup. kakav jebeni hood kad si dobio 40M $ a ceka te ekstenzija na 230 milki?! sedi kuci i strikaj ako ti je dosadno. ili ako neces, onda izadji iz lige i idi valjaj krek s ortacima, pa pokazuj kako si tough guy. 

 

we good in the west.

 

ta morantova izjava bi bila debilna i da ima tipa 3 titule iza sebe, a decko ne znam da li je prosao jednom prvu rundu playoffa do sada.

  • +1 1
Link to comment

Decko je ubica, najatraktivniji igrac u ligi, i bice bolji vremenom kad bude malo okruzen kvalitetnijim igracima. Ovaj njihov skor je realno iznad ocekivanja jer su skup tek solidnih igraca. Ima tek 23-24 godine, bice zver.

 

Ukucao bi i Embida u kos kod onog pokusaja kucanja da nije udario u Takera i poceo da pada. 

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment

Taj isti Memfis je imao vise no pozitivan skor prosle sezone i kada je Ja bio povredjen. Preatraktivan je, flashy i sve to stoji. Ima potencijal da bude najbolji igrac lige u buducnoati. Ali je izgleda i kompletan debil. 

Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Taj isti Memfis je imao vise no pozitivan skor prosle sezone i kada je Ja bio povredjen. Preatraktivan je, flashy i sve to stoji. Ima potencijal da bude najbolji igrac lige u buducnoati. Ali je izgleda i kompletan debil. 

Nema, ako se Luki bude igralo dovoljno dugo :D

 

A od ovih klinaca sa drafta 2023. tipujem na Amena Thompsona, ali hajde da vidimo.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...