Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

14 minutes ago, Micko8 said:

Diskutujemo o igracima koji su vodili svoje timove do titula a ne o pomocnom osoblju ili mahacima peskira sa klupe:rolleyes:

poprilicno sam siguran da je Milosica bio ironican ;)

Link to comment

Jokic  ima minimum 4 sezone ispred sebe da to ostvari kao alfa muzijak svog copora, budimo strpljivi, ne treba ga prerano zakopavati u zemlju :rolleyes:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Da li je neko uzeo trofej nema veze sa time kakav je igrač, vrhunskih igrača bez titule u samom vrhu svojih pozicija u istoriji sporta je mnogo i dosadno ih je više i nabrajati. 

 

Nekad jednostavno postoje bolji igrači od tih od kojih se očekuje da "nose" tim do titule, kao da jebeno niko drugi ne postoji na svetu, postoje bolji timovi, bolji saigrači, bolji treneri,  bolje vođeni timovi, mnogo je tu faktora, probajte da razumete, nije teško. Pogotovu u najkvalitetnoj ligi na svetu. 

 

Jokara konkretno je car koji je vukao Denver do finala konferencije, vratio se u koliko, 3 serije od 1-3, ubedljivo najgori tim u ligi je doveo do play offa, ko očekuje više od toga u datim situacijam u tom momentu nije baš racionalan, tako da kažem. 

 

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

https://www.planetsport.com/basketball/news/who-10-best-players-never-win-nba-championship#:~:text=Elgin Baylor Baylor is regarded,seven times in his career.

 

Ni za jednog od ovih se nije pricalo da su najbolji na svetu u tom trenutku, iako su bili blizi osvajanju od naseg dzina i vecina su prosto bili vazniji i bolji igraci. Ovaj hajp oko njega je jeziv a covek samo koristi sto mu se namestila takva bezmuda nebitna ekipa i takav period teske kurcobolje u ligi. 

Link to comment

Ne znam ko ga ga hajpuje  osim srpskih medija. Americki mainstream mediji ga uglavnom napadaju kao da on sam sebi dodeljuje nagradu . Onaj igrac  koji dovuce u plej of jednog Bartona, Kapmaca, bracu Green i jos nekoliko amatera, itekako zasluzuje da uzme nagradu najkorisnijeg igraca u ligi. Ta nagrada se dodeljuje za ucinak u regularanom delu sezone, ne znam zasto se u diskusijama  spominju plej of  neuspesi kada ova nagrada nema veze sa plej of-om.

Link to comment

Kakvo kriminalno sutersko veče Klivlenda. Omogućilo je Denveru da igra sa drugom postavom pola četvrtine bez posledica, i pored bezidejnog napada koji se oslanja na Grina i 4-5 ofanzivnih skokova Klivlenda.

Link to comment

Ocajan Jokic u odbrano veceras. Razumem manjak atleticizma, ali ovo je hardenovski manjak zelje da se ucini bilo kakav napor. 

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...