Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Nisu zbog ovoga sigurno niti sam se osetio uvredjenim, samo je bezveze sto takve likove ne mozes posteno oterati u kurac kad vec vole tako da podjebavaju nego sve neko brisanje zbog radi mira u kuci valjda.

 

Organizujte neki kavez jednom mesecno, boks mecevi ili nesto slicno, da tako resavamo podjebavanja kad vec ne sme da se pise po zasluzi. Brisanje je bas nekako bezveze. 

Link to comment

Naravno da nije, fale trofeji, ako barem uspe da otkine jednu titulu kao glavni igrac ekipe onda moze da se diskutuje, mada ja ne vidim ni grcko drvo sa titulum kao nekoga ko je bolji igrac od Dankana. Ipak Jokicu treba da imponuje sto Dankan mnogo ceni njegovu  igru.

Edited by Micko8
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
30 minutes ago, ToniAdams said:

e jel vam bolji jokara od dankana vec sada sveukupno?

 

samo ozb odgovori, gej stop

Ne.

 

Dankan mi je u TOP 10 ikad, Jokara trenutno možda u 30.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, Chika Spale said:

 

Koliko sam vide istrzivanja, NBA ima porast gledanost, mladji cak vise preferiraju NBA od NFL ali AS je prsotina. Ipak ce ostai jer je to vreme da se igraci malo odmore jer sledi kraj regularne sezone i razigravanje tj. kada se pocinje igrati bas ozbiljno pa AS dobro dodje za igrace.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ok, slazem se, nedostaje mu i odbrana sto se mene tice, al nisu svi tog misljenja :fantom:

 

Bolji su Milenko Topic, Zarko Paspalj, Tomasevic, Koturovic, Rebraca. 

 

Oni imaju zlato sa repkom, a to je izgleda jedino bitno staarom ppp-u. To i kult repstacije... :fantom:

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kendrik Perkins(ima prsten) > Jokić

Diskutujemo o igracima koji su vodili svoje timove do titula a ne o pomocnom osoblju ili mahacima peskira sa klupe:rolleyes:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...