Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

9 hours ago, Zli Gli said:

 

Brojke, procenti, statistika i opravdanja zasto kao tim nisu dalje dogurali... To je to. Slazem se za ovo zadnje, ni ja ne volim likove sto imaju prosek 25-30 poena a sut tipa 42% a opet nije sjajno ni kad Jokic u jednom od retkih bitnih meceva sezone, protiv Siksersa, kao igra racionalno pa zadrzi svojih 65% suta 8 od 12 a ovamo mu se Embid ispisa u usta sa skoro 50 poena. Tu sekta onda pise nebitan mec, vise se Embid lozio, blabla. A bitno je protiv tad raspalog desetkovanog Finiksa kad zabodu pobedu na produzetak i on ima tripl dabl sa 40 poena, tu idu komentari tipa magija, igra se brat, do sad nevidjeno, mogao je dati duplo poena da je bio agresivniji, i slicne nebuloze. 

 

Kad se vec kuka kako jako cuvaju Jokica jer igra ima lose saigrace (a ima stvarno ali dobrim delom bas zato ima takve brojke) onda da se podsetimo da bi jedan Vins imao jednako dobru karijeru kao pokojni Brajant da mu se poklopilo bolje sa saigracima, Trejsi i Grent Hil da se nisu sjebali povredama bi bili u top10 svih vremena verovatno, Peni Hardavej je isto mogao biti zver da je bio zdrav... Sta bi bilo kad bi bilo. 

 

 

 

na kojim si ti drogama jebote. 

 

zasto je mec protiv Sixersa bitan? manje je bitan nego mec protiv Houstona npr. jer se pobede jednako pisu u W kolumni, samo sto ti Houston donosi i conference win. mec protiv Sixersa je bukvalno jedan od 30 najmanje bitnih. ali bukvalno. 

Vince je covek ciji su proseci u playoffu 18.1/5.4/3.4, Kobeovi su 25.6/5.1/4.7... iako ne volim Kobea, i covek je jedan od most overrated players ever, ove razlike su nebo i zemlja i nemaju nikakve veze sa saigracima. 

a Debeli koji eto bitne utakmice igra ko sisa ima u playoffu 26.4/11.5/6.4 dok se junacki Embiid drzi na 24/11.1/2.8, sa propustenim tekmama, gorim procentima i manje pobeda. to sto se Jokicu popisao u usta kako kazes, alal mu kurac. moci ce unucima kad ga pitaju gde je bio u playoffu da prica kako je ubacio skoro 50 league MVPju u bitnoj utakmici.

 

a to sto si pukao pare na kladjenje na repku, pa ti Jokic kriv, to ti vec ne mogu pomoci. samo prekini vise da smaras. ne volis Jokica, mislis da je prosecan igrac i da je prenaduvan, u redu, razumeli smo. samo si dosadan vise bre.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jedini koji se drogirate ovde ste vi sektasi. Danima pred taj mec je par ljudi pominjalo statement game, ko dobije bice mvp, mec sezone... Naravno, bilo je par razumnih koji su osetili da ce ga ovaj usrati pa je isla prica slicna tvojoj, bitniji je Hjuston u konferenciji i slicne nebuloze. Posle meca tuga cemer jad, nestala magija. 

 

Vins je imao par sezona kad je bio mator i prihvatio ulogu sa klupe pa imao tipa 6-9 poena po mecu, nidje veze to poredjenje. Da je Kobi ostao u Sarlotu ne bi bio pola igraca koji je postao, da je ovaj igrao sa Sekom i slicnima osvojio bi jednak broj titula, da je baba imala kurac bila bi deda... 

 

Sto se tice plejof statistike (ove moderne preduvane), dzabe kad ih naduvavaju kurcem kako im se digne. Pare na repku sam zapravo uzeo, igrao sam protiv nasih uzivo dva puta jer sam osetio da smo klimavi a znao sam i da Jokic nije lik koji ce preuzeti kad je frka kao mnoge nase igracine legende sa mudima tako da je bio nikad laksi prolaz.

 

Sekta ste i smarate za medalju, jebo vas vise lazni mvp. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
22 hours ago, Micko8 said:

Kako nije ostvario nikakav rezultat kada iz sezone u sezonu uvodi svoju ekipu u plej of. Ekipe u kojima su Will Barton i Monte Morris njegovi najbolji saigraci a jedan Fakundo Kampaco mu je bio glavni saigrac sa klupe prosle sezone. Stvarno treba biti umetnik i takav tim odseplati u plej of. 

ma ne vredi brate micko. ljudi pamte ko zlatna ribica. zaboravlja se i da je Jokara sam samcat bukvalno šlepao Jagodića Kuridžu Jaramaza i Davidovca do devetog mjesta na eurobasketu

Edited by omiljeni
Link to comment

 

 

Screaming A Smith je stavio Jokica na svoju listu od pet igraca koji imaju najveci pritisak ove sezone ali mu je ovaj matori kvalitetno odgovrio da jedan igrac ne moze sam da osvoji ligu i da Denver nema kvalitetan tim.

Edited by Micko8
Link to comment

Bravo kralju care za ovu iskopinu, a onda idi citaj pre i posle tog posta i vidi jel ima Jokica uopste u komentarima. Nema jer je bio nebitan, ima tog Muslija koji je kidao i rasprava bila o njemu jel se popravio ili ne posle Vujosevica, i rat Covic vs Misko. 

 

Jokic najbolji na svetu, evo usracu se:lolol:

 

 

  • +1 1
Link to comment

I naravno da ne treba da bude na ovoj listi igraca pod pritiskom da osvoje jer niko normalan ne ocekuje to od njega i mrtvog Denvera, on nebitan kad je frka a Denver kanta za napucavanje bio i ostao, lepo mu tako da idu brojke i dolari a zna da ce osvojiti nesto juce i ne stresira se covek ni najmanje. Jedino ne znam kako ovde da izbegnemo kolektivno samoubistvo kad izduvaju, bice napeto. 

Link to comment
7 minutes ago, Zli Gli said:

Bravo kralju care za ovu iskopinu, a onda idi citaj pre i posle tog posta i vidi jel ima Jokica uopste u komentarima. Nema jer je bio nebitan, ima tog Muslija koji je kidao i rasprava bila o njemu jel se popravio ili ne posle Vujosevica, i rat Covic vs Misko. 

 

Jokic najbolji na svetu, evo usracu se:lolol:

 

 

 

Ajd, ajd, malo ljudi na planeti je imalo priliku da vikendom pljucka semenke po najboljem kosarkasu sveta :)

Link to comment
26 minutes ago, Milošica said:

Zli, koga bi ti rangirao ispred Jokića trenutno?

 

Znači konkretno imenom.

 

 

Dvocifren broj boljih kosarkasa i bitnijih, mrzi me da nabrajam jer njega zapravo i ne rangiram nigde, samo je statisticki bitan. Kao sto je Dzeri Stekhaus imao sezonu sa 30ppg (u vreme kad je to bilo mnogo teze nego danas), taj neki nivo vaznosti. Ili, posto si mlad i ne znas za njega, kao Vestbrukovi tripl dablovi. Stekhaus je bar uveo modu nosenja onih kompresionih carapa-helanki i kopirali su ga mnogi ovi najjaci igraci kasnije a ovu dvojicu nece niko ni po cemu kopirati, jbg. 

 

Veliki plus mu je sto deluje kao normalan lik i ne glumi ludilo kao ostale NBA zvezde i nema drustvene mreze pa mi dodje kao onaj bik Ferdinand sto mirno sedi ispod drveta i mirise cvece. Kontam da mu je bitno samo da je statistika tu i da skuplja lovu a ostalima prepusta da se cimaju oko klupskih i reprezentativnih trofeja. 

Edited by Zli Gli
  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...