Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ne mrzim ga, pogotovo sto nije nikakav faktor kad su rezultati u pitanju a statistika je go kurac u ovoj NBA sa 500 poena. Mislim da ni on covek sam za sebe ne misli da je najbolji ili u top5, prosto nije ni dosao do takmicarski najbitnijih meceva da bi se pokazalo jel taj kalibar ili ne. 

 

Ne moze covek koji igra za Viljareal, Everton, Fiorentinu... da bude najbolji u Evropi a ispao u osmini finala Lige sampiona, prosto ne ide. Tako ovaj uvek duva lagano u plejofu i sa Srbijom takodje go kurac, da je toliko dominantan ipak bi vukao ekipe malo dalje. Evo imamo ovu sezonu gde su svi zdravi i prvi su i imace dobru poziciju u plejofu pa moze da napravi korak dalje kao lider, valjda nece opet morati Marej da igra u beast modu. Ja licno mislim da im je druga runda plafon i to ako u prvoj dobiju neki tamo Portland ili slicno, dok svi ostali u prvih 8-9 mogu opusteno da ih otresu. Videcemo. 

  • Haha 1
Link to comment

Kako nije ostvario nikakav rezultat kada iz sezone u sezonu uvodi svoju ekipu u plej of. Ekipe u kojima su Will Barton i Monte Morris njegovi najbolji saigraci a jedan Fakundo Kampaco mu je bio glavni saigrac sa klupe prosle sezone. Stvarno treba biti umetnik i takav tim odseplati u plej of. To  bi mozda uspelo jos Lebronu u njegovom prajmu kada su u pitanju danasnje superzvezde i nikome drugome. Ovde  stvaras neku sliku kao da je Jokic zavrsio karijeru i da je ovo konacan rezime njegove igracke karijere a tek je usao u godine u kojima je  vecina velikih igraca tek pocela da osvaja titule. Uopste nije vazno gde on sam sebe vidi u nekoj NBA hijerarhij, vazno je da ga ostale velike NBA legende cene , to mu je najbolje priznanje koje moze dobiti.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Ne stvaram ja sliku kao da je zavrsio karijeru nego vecina vas kao da je osvojio sve zivo a ne dve individualne nagrade u regularnoj sezoni

Trolujes nestvarno Zli. Pogledaj Jokiceve brojke tokom karijere u PO. Pa nam onda reci ko bi od aktivnih igraca mogao da ih ima na Jokicevom mestu. Pri tome imaj u vidu kako timovi igraju odbranu na njemu, kada znaju koliko je ostatak ekipe bezopasan u vecini slucajeva. Takodje, ne zanimaju me preterano primeri igraca koji mogu da ubace 30+ poena iz 25 uzetih suteva i smesnim % suta.

Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

 

Omiljeni mi igrač bi, garantujem ti, da su drugačije okolnosti, prvi malo zapeo kada bi video primer drugih, ovako, svako ko se iole iscima, izgledao bi smešan. Omiljeni mi igrač trenira kao mazga, kida na terenu i daje maksimum svaki put, sigurno nema drugi tretman za all star, već se uklopi u sada već decenijski standard sviranja kurcu na all staru. 

 

evo, kad bi shvatio da ovo sto si napisao vazi za sve ostale ucesnike kao i za tvog omiljenog igraca, mozda bi manje tupio kako su neradnici i nemaju ponos.

 

all star ima svoju svrhu i svoju publiku i koliko vidim dobro im ide, propasti nece. a to sto neko u 40 godina ne moze da se lozi na neke stvari kao kad je imao 15 je valjda najprirodnija moguca stvar. 

  • +1 2
Link to comment

All Star je njesra vec vise od 20 godina. Odgledao sam par minuta ovog poslednjeg i stvarno je dosadnije nego ikad, ali ni pre toga nije bilo vredno cimanja. Poslednji koji sam odgledao je bio 2004 i secam se da su tada stavili Jamala Magloirea na klupu, jer je valjda i dalje bilo striktna podela na centre i krila i da se on posteno nalozio dok su svi ostali bili u fazonu koji mu je kurac :lol:.

 

Spoiler

 

 

 

All Star utakmica je izmisljena da bi liga vise zainteresovala publiku, dobila vise paznje itd. itsl... u 2023. nema nista osim publike i paznje, svaku utakmicu mozes da gledas live, u skracenoj varijanti preko milion kanala, klipove, highlighte i sta sve ne. Igraci su u proseku placeni 15-20x vise od onih 1993, bas ih sve u kompletu zabole da se cimaju.


Jedino resenje je da ljudi prestanu da im sipaju pare u dzepove i to je to. Cinicno bih mogao da kazem "to se nece desiti nikad", ali mislim da ce se desiti. Mozda ne odmah, ali za jedno 10-20 godina, ove nadolazece generacije ce isto biti u fazonu zabole me da to gledam. Igrace All Star sami na PlayStationu 18.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

evo, kad bi shvatio da ovo sto si napisao vazi za sve ostale ucesnike kao i za tvog omiljenog igraca, mozda bi manje tupio kako su neradnici i nemaju ponos.

 

all star ima svoju svrhu i svoju publiku i koliko vidim dobro im ide, propasti nece. a to sto neko u 40 godina ne moze da se lozi na neke stvari kao kad je imao 15 je valjda najprirodnija moguca stvar. 

 

Ko je spominjao bilo koga od igrača? Utakmica je bila golo govno, to je to, ne zanima me niko individualno, to što si ubacio Jokića da poentiraš ne znam na čemu je isključivo tvoj problem.

 

Takođe je jasno dokazano da nekada nije bilo tako i jasno se vidi ko je imao veći ponos. Pre 20 godina Jordana je boleo penis da li će da se povredi? Ili bilo koga od najvećih zvezda tada, a znamo ko su i šta su bili tada i dan danas su? Naravno da nije, ali su igrali jebeni basket kako treba nisu se čuvali i stajali na terenu ko neke pizde. Jednostavno, došla su neka vremena gde je to normalno. 

 

Ako ti to ne smeta super, ali ne možeš da relatizivuješ nešto o čemu ceo svet priča posle utakmice, a jedan od trenera dve ekipe izjavi da je to najgora utakmica svih vremena.

 

Da li su neradnici i nemaju ponos teško je da se poredi, ali svakako mislim da su ove, sa pravom naravno, novopečene zvezde razmaženije jedno milion puta, od sastavljanja ekipa, biranja sa kime će da igraju, odmaranja svaku drugu utakmicu, štede se za play off, super jebeni timovi skoro svake godine, o igranju odbrane da ne pričam, najveće zvezde lige imaju urnebesne klipove kako kurcem ne mrdaju u odbranii stoje po 15 sekundi u jednom mestu, od Hardena, Lebrona pa na dalje. Da se usere čovek od ponosa i posvećenosti.

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
11 hours ago, 1n54jd3r said:

Trolujes nestvarno Zli. Pogledaj Jokiceve brojke tokom karijere u PO. Pa nam onda reci ko bi od aktivnih igraca mogao da ih ima na Jokicevom mestu. Pri tome imaj u vidu kako timovi igraju odbranu na njemu, kada znaju koliko je ostatak ekipe bezopasan u vecini slucajeva. Takodje, ne zanimaju me preterano primeri igraca koji mogu da ubace 30+ poena iz 25 uzetih suteva i smesnim % suta.

 

Brojke, procenti, statistika i opravdanja zasto kao tim nisu dalje dogurali... To je to. Slazem se za ovo zadnje, ni ja ne volim likove sto imaju prosek 25-30 poena a sut tipa 42% a opet nije sjajno ni kad Jokic u jednom od retkih bitnih meceva sezone, protiv Siksersa, kao igra racionalno pa zadrzi svojih 65% suta 8 od 12 a ovamo mu se Embid ispisa u usta sa skoro 50 poena. Tu sekta onda pise nebitan mec, vise se Embid lozio, blabla. A bitno je protiv tad raspalog desetkovanog Finiksa kad zabodu pobedu na produzetak i on ima tripl dabl sa 40 poena, tu idu komentari tipa magija, igra se brat, do sad nevidjeno, mogao je dati duplo poena da je bio agresivniji, i slicne nebuloze. 

 

Kad se vec kuka kako jako cuvaju Jokica jer igra ima lose saigrace (a ima stvarno ali dobrim delom bas zato ima takve brojke) onda da se podsetimo da bi jedan Vins imao jednako dobru karijeru kao pokojni Brajant da mu se poklopilo bolje sa saigracima, Trejsi i Grent Hil da se nisu sjebali povredama bi bili u top10 svih vremena verovatno, Peni Hardavej je isto mogao biti zver da je bio zdrav... Sta bi bilo kad bi bilo. 

 

 

 

Edited by Zli Gli
Link to comment
40 minutes ago, Zli Gli said:

Tu sekta onda pise nebitan mec, vise se Embid lozio, blabla.

 

 

Bukvalno niko ovo nije napisao već su i najokoreliji Debelovi fanovi bili u fazonu - usrao se sisa, oplodio ga Embidara. Jedan Adam Mares, koji bi Jokiću jeo tarzančiće za doručak, ga je naduvao kitom. Preteruješ Gli, a zabavno je kad se držiš regularnog trola. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...