Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

On 20.2.2023. at 14:21, radisa said:

 

 

 

Stockton vs Price 😍

Stockton 2 Barkley 😍

Stockton 😭

 

Zašto je morao da ispadne morončina, zašto nije ćutao kao inače, zašto?

Link to comment

Denver je na putu da poveze tri vezana poraza odmah na pocetku nastavka takmicenja. Klivlend u gostima, pa back to back Memfis u gostima pa sledeci dan Klipersi kod kuce.

Link to comment
17 minutes ago, 189- said:

 

 

jordan stockton i barkley ne bi mogli ni dobaciti 

 

Evo dokaza onome što sam rekao.. Jokara digao ruku Hardenu na bananu, ovaj se odmah naljutio :sad:

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Ne razumem što onda komentarišeš i pokušavaš da relativizuješ ono što govorim.

 

zato sto smaras kao plovak sa bumerskim glupostima o staaarom takmicarskom nba i modernim generacijama i njihovim instagramima i twitterima, kao neka tetka si, koga boli kurac sto se igraci ne trude na all-star utakmici? omiljeni ti igrac po sopstvenom priznanju ide tamo preko kurca i cilj mu je da se upise da ne bude bas da nista nije radio. a to ti je vladajuci dvostruki mvp lige. a nema ni twitter ni instagram. ali ostali treba da se trude, valjda oni ne rade nista u zivotu inace i bas im se maklja po revijalnim utakmicama koje ne sluze nicemu. 

 

ja stvarno ne znam sto ljudi poput tebe koji bas toliko ne mogu da podnesu modernu igru gube vreme da ista prate i komentarisu.

Link to comment
Just now, Joe D said:

zato sto smaras kao plovak sa bumerskim glupostima o staaarom takmicarskom nba i modernim generacijama i njihovim instagramima i twitterima, kao neka tetka si, koga boli kurac sto se igraci ne trude na all-star utakmici? omiljeni ti igrac po sopstvenom priznanju ide tamo preko kurca i cilj mu je da se upise da ne bude bas da nista nije radio. a to ti je vladajuci dvostruki mvp lige. a nema ni twitter ni instagram. ali ostali treba da se trude, valjda oni ne rade nista u zivotu inace i bas im se maklja po revijalnim utakmicama koje ne sluze nicemu. 

 

ja stvarno ne znam sto ljudi poput tebe koji bas toliko ne mogu da podnesu modernu igru gube vreme da ista prate i komentarisu.

 

Ne buraz nego ti jebeno smaraš sa svojim proseravanjem i samouzdizanjem kao da si lično izmislio košarku i pratiš je od njenog nastanka te je svaki tvoj stav jedini mogući. Da li si ikad u životu napisao post sa najmanjom ogradom da nešto nije tako kao što si ti presudio i zamislio? Užas jebeni.  

Kud ćeš veći dokaz, naveo si utakmicu u kojoj je neopisiva kurcobolja 99% vremena kao kompetitivnu što je lupetanje kao takvo, ono, neki bonton je da ne palamudiš o nečemu ako već ne znaš šta pričaš i ako te već ne zanima, kako si rekao. Ne razumem koja je poenta, da nam pokažeš kako je to gledljivo i do jaja dok mi pričamo da je besmisleno iako ne gledaš 25 godina (haha) ili čisto meni da ideš uz kurac? 

 

Mene lično zanima all star, odrastao sam na NBA i ŽIVEO SAM za all star tekme koje su zaista bile praznik basketa kada si mogao da vidiš i dobar potez ali i dobrog basketa da taj dobar potez ima smisao, a ne ovo debilisanje kada palamude i vuku se po parketu ko neka govna i zakucavaju o tablu a ostali stoje i gledaju. Bukvalno je bolje ukinuti ga nego ova smaračina, kontam da nije samo do igrača, ali to je taj neki pravac u kom evoluira NBA gde su zvezde toliko bitne, još samo da im se puši kurac dok sede na klupi u toku all star-a. 

 

Omiljeni mi igrač bi, garantujem ti, da su drugačije okolnosti, prvi malo zapeo kada bi video primer drugih, ovako, svako ko se iole iscima, izgledao bi smešan. Omiljeni mi igrač trenira kao mazga, kida na terenu i daje maksimum svaki put, sigurno nema drugi tretman za all star, već se uklopi u sada već decenijski standard sviranja kurcu na all staru. 

 

NBA pratim  da budem u toku, tekme koje me zanimaju pogledam drugo poluvreme, ubio bi se da sedim 3 sata i gledam tajmaute po 5 minuta. Uz sve svoje mane i dalje ima šta da se vidi, samo ne kontam što je toliko teško prihvatiti da neke mane postoje, milion jedan igrač i trener su to komentarisali i manjak odbrane i da svi šutiraju trojke i tome slične stvari, šta je problem to konstatovati? Nije ni da moramo da se složimo. Ne mora svima da nam se sviđa stanje u kome je NBA, a opet, i ako nam se ne sviđa, ne znači da ne može da se pogleda povremeno nešto.

 

Da sumiram u jednoj rečenici, odjebi, smarač si neopisivi.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ajde da je samo ol star takav nego ih jebeno boli kurac i za 80-90% regularne sezone, bitni su samo statistika i ugovori. Fiba kosarka mamara, NBA se gleda bas kad je dosadno i kod nas sekta koja se lozi da je Jokic najbolji igrac na svetu. 

 

1 uzas ali pratice se plejof malo vise, valjda ce biti nekog kuvanja. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

 

Mene lično zanima all star, odrastao sam na NBA i ŽIVEO SAM za all star tekme

 

 

Ovo. All star i koje ko patike nosi je mama kad imas 12 godina, onda je normalno da gubis polako interesovanje. 

Link to comment
15 minutes ago, Zli Gli said:

Ajde da je samo ol star takav nego ih jebeno boli kurac i za 80-90% regularne sezone, bitni su samo statistika i ugovori. Fiba kosarka mamara, NBA se gleda bas kad je dosadno i kod nas sekta koja se lozi da je Jokic najbolji igrac na svetu. 

 

1 uzas ali pratice se plejof malo vise, valjda ce biti nekog kuvanja. 

Kersnuo tu debeli ribu, to je to:)

Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

A sa tim pojacano smarate ali ako vas bas zabavlja, ne smeta mi

Pa mozes barem da obrazlozis zasto mrzis Jokica kao igraca. On je jedan od najoriginalnijih igraca u poslednjih 5,6 sezona a neki timovi pocinju da kopiraju ono sto on radi u Denveru. Poprilican trag vec ostavlja u savremenoj kosarci a tek je usao u najzrelije igracke godine.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Pa mozes barem da obrazlozis zasto mrzis Jokica kao igraca. On je jedan od najoriginalnijih igraca u poslednjih 5,6 sezona a neki timovi pocinju da kopiraju ono sto on radi u Denveru. Poprilican trag vec ostavlja u savremenoj kosarci a tek je usao u najzrelije igracke godine.

 

koliko puta treba da obrazlozi? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...