Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

10 hours ago, kralj said:

Pa dobro, pomera se ta visinska granica, kao i u svemu generalno. Vilkins je bio taj tip superiornosti za to doba. Njegovih 205 je kao Janisovih 211. Svakako i malo više kad se konvertuje iz kasnih osamdesetih u savremenost.

Revijalno je takmičenje, u prirodi čoveka je da navija za fizicki inferiorne, al naravno da bi Janis, Zajon, Edvards, King i ostali pojeli ove veseljake sa prelaza na razvojnu ligu.





Послато са ELS-N39 помоћу Тапатока
 

 

Fizika je svejedno prepreka u nekim stvarima. Veci je izazov coveku s onolikim rukama da uradi 360 windmill kao recimo Lavine nego nekom nizem. Moze naravno da uradi nesto drugo, Dwight je dobar primer nastupa gde je koristio svoje prednosti i nalozio publiku dovoljno da dominira. Zavisno od toga ko ucestvuje bi verovatno bio favorit, ali da bi ugasio takmicenje je preterivanje. Zion i Edwards bi bili strava, ali jbg maltene nijedan igrac tog kalibra vec 20+ godina nece da ucestvuje i to je to (Griffin, Dwight itsl su retki izuzeci).

Link to comment
4 minutes ago, johan nagel said:


Ово је озбиљнија одбрана од 90% садашњих из регуларног дела сезоне.

 

Jbg, igrački ponos, konkurencija, nivo kompetitivnosti bili mnogo veći nego danas, sve što imaš tada si mogao da kažeš samo na terenu a ne na jebenom tviteru i instagramu dok sediš na klupi i odmaraš i čuvaš se za play off.

Link to comment
22 minutes ago, Mil@n said:

 

Jbg, igrački ponos, konkurencija, nivo kompetitivnosti bili mnogo veći nego danas, sve što imaš tada si mogao da kažeš samo na terenu a ne na jebenom tviteru i instagramu dok sediš na klupi i odmaraš i čuvaš se za play off.

kako ocenjujes jokiceve dosadasnje nastupe na all-star utakmicama, ima li ponosa ili nema?

  • +1 1
Link to comment

@189-

 

Ček, ti misliš da su gori ili ne? Pošto sam ja sarkastičan.

 

Btw, deluje mi da Milan jeste u pravu da se nekada igrala mnogo tvrđe na tim utakmicama, ali ne bih ja osuđivao igrače za to. All-star pauza im dođe kao super razbibriga, a u ovom vremenu gde se igrači toliko povređuju ne treba im neka povreda na all-star utakmici.

 

Lično me ne interesuje osim trojki, ali nek se zabavljuju momci.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

kako ocenjujes jokiceve dosadasnje nastupe na all-star utakmicama, ima li ponosa ili nema?

 

Neće da se trudi, pa da mu se svi smeju. 

 

2 minutes ago, Milošica said:

Btw, deluje mi da Milan jeste u pravu da se nekada igrala mnogo tvrđe na tim utakmicama, ali ne bih ja osuđivao igrače za to. All-star pauza im dođe kao super razbibriga, a u ovom vremenu gde se igrači toliko povređuju ne treba im neka povreda na all-star utakmici.

Lično me ne interesuje osim trojki, ali nek se zabavljuju momci.

 

Pa da, Džordan, Magic, Bird, Šek, Robinson, Juing, Hakim mogu da se povrede i malo da se pošibaju na all star-u, ali ove današnje zvezde - ne daj bože, odoše max ugovori u kurac. 

Link to comment

Moze utakmica da bude kompetitivna i bez igranja odbrane.

 

AllStar se pretvorio u Harlem Globetrotters paradu, samo cekam da pocnu da uvode publiku da zakucava. Mene to ne zanima, stari all-star me je zanimao. 

 

Povrede, meh, mozda ih ima vise danas, veci napori, brzi tempo, droge i suplementi, nemam pojma, no rekao bih i da ima manje onih career-ending povreda.

  • +1 1
Link to comment

ne gledam od pocetka 2000-ih, ne zanima me. ni tad mi nije bilo interesantno previse, ne vidim sto bi bilo sad. niti je to ikad bila prava kosarka, osim povremenih izuzetaka, niti ima razloga da bude. pokazuju oni i ponos i trud tamo gde treba.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

ne gledam od pocetka 2000-ih, ne zanima me. ni tad mi nije bilo interesantno previse, ne vidim sto bi bilo sad. niti je to ikad bila prava kosarka, osim povremenih izuzetaka, niti ima razloga da bude. pokazuju oni i ponos i trud tamo gde treba.

 

Ne razumem što onda komentarišeš i pokušavaš da relativizuješ ono što govorim.

 

Pošto ne gledaš, evo pogledaj hajlajtse utakmice koju si naveo da je bila "kompetitivna", i kako se niko ne pomera na jebenom terenu, osim u poslednjoj 10ini utakmice a i to jer su igrali do 163 pa ih je sistem naterao malo da se spuste u stav. Koga uopšte boli ona stvar ko će da pobedi u utakmici u kojoj 95% vremena svi bukvalno stoje na terenu, kakva crna kompetitivnost.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...