Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Klupa je isto bila ok. Dobro defanzivno veče startera, MPJ je nastavio svoje solidne partije u odbrani.

 

Očekivao sam ozbiljnije izdanje Dalasa i bolju tekmu s obzirom da su šesti sa samo pola tekme prednosti.

 

Denver 26.02. i 04.03. igra protiv Memfisa, te tekme ako dobiju skoro su zagarantovali prvo mesto. Sa Sansima igraju 1. i 7. aprila. Imaju relativno lak raspored.

Link to comment
32 minutes ago, 1n54jd3r said:

I na toj bazi, Denver lagano vodi 19. Jokic opusteno moze da presedi poslednju cetvrtinu. MPJ je odlican veceras.

 

Faca Jokića kada je morao da uđe nakon što je klupa Dalasa spustila na 10 razlike i "vadi me odavde" tajmaut na 50 sekundi pre kraja.:laugh:

Link to comment
1 minute ago, boldrock said:

 

Faca Jokića kada je morao da uđe nakon što je klupa Dalasa spustila na 10 razlike i "vadi me odavde" tajmaut na 50 sekundi pre kraja.:laugh:

I “ljubljenje” sa DAJ tri puta

 

Link to comment

Moraće Meloun da utegne Brajanta u odbrani, baš je imao par loših preuzimanja i bespotreban +1 faul nakon koga su došli na 10 razlike. Vud je pokidao u drugom, šteta što će im otići na kraju sezone.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Mikael Bridžis metnuo 45p Majamiju, dok mučeni Simons ne može u petorku ni kod ovako krnjih Netsa

Baš mi je drago, gotivan igrač.

 

U drugim vestima, Lejkersi konačno na okupu i izgledaju odlično.

 

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Mikael Bridžis metnuo 45p Majamiju, dok mučeni Simons ne može u petorku ni kod ovako krnjih Netsa

 

Logično da Simons posle ovih trejdova ima manju ulogu, doveli su mu za 3 igrača 26 novih na njemu konkurentnim pozicijama. Sve govorimo pod uslovom da je prihvaćeno, zavareno i izbetonirano da on nije ni blizu igrač kakav je ikad bio.

 

Sve se dalo naslutiti kad nije mogao ni da primiriše ublažavanju problema šuta (iako čovek ima vanserijski osećaj u rukama), Eho Atlantinog plejof Hack-a-Bena ga je psihički dokrajčio. Mislim da njemu nema nazad.

 

Denver je izbio na prvo mesto i napravio zalihu u periodu u kome je imao treći najteži raspored. Sad izgledaju profi, baš lepu priliku imaju za top seed na zapadu, a mogli bi da se pošibaju i za celu ligu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...