Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

5 hours ago, MangupIzCivilstva said:

Sigurno puno jaca od one u kojoj uce da je 12-14 odnos pobjeda i poraza bolje od prosjeka. 

omg


i prosek ocena ti je bio 50%, pretostavljam… 

ne blamirajte se, dalje, ako moze.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

omg


i prosek ocena ti je bio 50%, pretostavljam… 

ne blamirajte se, dalje, ako moze.

 

 

Najvise volim likove koji puknu nesto, i krenu sa prizemnim i infatilnim napadima kad nemogu obraniti svoju tvrdnju. Nista ne odaje intelektualni nivo kao licni i prizemni napadi umjesto argumentirane obrane vlastite tvrdnje. Da imate imalo srama, pokusali biste objasniti zbog cega je Denver ekipa koja ima jako dobre rezultate kad gostuje, umjesto da lijeno koristite rjeci kao bulaznjenje, blamiranje, skola... Ko zna mozda bi onda ja i slozio sa vasim tvrdnjama. Ludi koncept za platformu koja sluzi diskusiji? Ili je ispod vas da objasnite tu tvrdnju u vise od par recenica i bez osobnog napadanja nekoga ko se ne slaze sa vama?

 

Link to comment

@MangupIzCivilstva
Ucitavas i preterujes.

Reagovao sam na netacnost, “da je gostujuci skor dnvra ispodprosecan u nba ligi” . To je sve. To je netacno. Iznad proseka je: na zapadu svakako, istok nisam gledao.

sve ostalo je u tvojoj glavi.

Edited by Djuro
Link to comment
11 hours ago, Peter Fan said:

 

Baka, jebo ga ti, pa 50% nije prosjek, vec polovina. Prosjek moze biti bilo koji broj, a ovom kontekstu treba gledati koliki je prosjek uspjeha timova na gostovanjima. Od Denvera ima samo 6 timova sa boljim ucinkom u gostima.

 

To ne znaci da je Denver super uspjesan, ali ni matematicki nije ispodprosjecan.

 

Edit: osim ako ne mislite na ukupan prosjecan omjer, a ne na rang. Ukupan prosjecan omjer je uvijek 50% , jer se ne igra na nerijeseno. Za svaki W ima jedan L.

U pravu si, nisam se dobro izrazio. Mislio sam na ukupan prosjecan omjer. Sto se tice uspjeha u gostima, ja sam izbrojao 7 timova koji su bolji od Denvera u gostima (Seltiksi, Bucksi, Fila, Nets, Niksi, Kingsi i Klipersi) jos 5 koji su otprilike tu negdje kao i Denver.

  • +1 1
Link to comment

Denver milion % dobija bar neku prednost od visine domaćeg terena. Stvarno ne znam koliki bi tačno uticaj toga mogao biti i da li taj uticaj umanjuje činjenica da se igra u zatvorenom, pa se hala još i greje i hladi, ali neku prednost imaju sigurno. Matematičarima verovatno nije problem da izračunaju koliko home pobeda imaju svake godine zbog visine. U NBA istu prednost ima i Jazz. a npr Bronocosi imaju ozbiljnu prednost domaćeg terena. slušao sam mnogo puta igrače koji pričaju kako je igrati tamo. Ima i igrača kojima lekari zabrane da igraju utakmice u Denveru. Ryan Clark je jednom maltene umro u Denveru i posle toga više nikad nije smeo igrati tamo.

Up-tempo offence u takvim uslovima može da razvali protivnički tim. u 4th qtr neće više znati de udaraju. Plus Broncos imaju i baš odličnu publiku.

 

btw Netse očekuje period velikog blagostanja. samo treba malo da se strpe. 2029 imaju tri picka u prvoj rundi. svoj, od Mavsa i od Sunsa. sve čisti pickovi bez protection.

Prođe 6 godina brzo.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

btw Netse očekuje period velikog blagostanja. samo treba malo da se strpe. 2029 imaju tri picka u prvoj rundi. svoj, od Mavsa i od Sunsa. sve čisti pickovi bez protection.

Prođe 6 godina brzo.

 

Ti pickovi ce se obrnuti jos jedno 5x do 2029. Doduse mozda i drugom smeru, pa dobiju neke od 2032. kako je krenuo trend u NBA :laugh:. A ljudi su zezali Philu koja je dve godine imala svoje top pickove da su propustili po sezonu zbog povreda i dan danas su stakleni...

Link to comment

Nema srece za ekipu u kojoj jedan Cancar provodi vreme na terenu:) Ali kakva je odbrana Denvera kao da igraju protiv pet Kevin Duranta,Doncica i Karija:thumbdown:

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...