Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Micko8 said:

Dobio ih Portland u sedmoj utakmici u Denveru.

Dobio ih kad su bili klinci. Uz Dame-a koji klasika sipa kao nezdrav, i CJ koji je igrao na vrhuncu tada. Mislim da se zapostavlja detalj zamora materijala kod Jokica kada se dodje u PO. On je prethodnih sezona morao da nosi ceo tim na svojim ledjima kao magare tokom sezone. Sada zapravo ima oko sebe dosta talenta i podrske te se ne trosi previse. Imam utisak da igra u trecoj brzini. Iznenadio bih se kada ove sezone ne bi imao najjaci PO do sada.

Link to comment
1 hour ago, los borrachos said:

Micko koga bi od ovih uzeo za Denver

 

Vol/Beverli/R Dzekson/Vestbruk

 

 

 

Verovatno Dzeksona, stvarno je mrsava povreda. Da su barem uspeli da zadrze Monte Morrisa ,on bi im sada bio solidno resenja sa klupe.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Dobio ih kad su bili klinci. Uz Dame-a koji klasika sipa kao nezdrav, i CJ koji je igrao na vrhuncu tada. Mislim da se zapostavlja detalj zamora materijala kod Jokica kada se dodje u PO. On je prethodnih sezona morao da nosi ceo tim na svojim ledjima kao magare tokom sezone. Sada zapravo ima oko sebe dosta talenta i podrske te se ne trosi previse. Imam utisak da igra u trecoj brzini. Iznenadio bih se kada ove sezone ne bi imao najjaci PO do sada.

Poenta je da Denver nije nepobediv kod kuce u plej of-u. Ni navijaci im nisu nesto preterano zestoki, ne prave vrucu atmosferu. Morace bas zestoko da brane domaci teren. Ne bi smeli na primer da seriju pocnu sa  izgubljenom utakmicom.

Link to comment

 

45 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Sigurno puno jaca od one u kojoj uce da je 12-14 odnos pobjeda i poraza bolje od prosjeka. 

Baka, jebo ga ti, pa 50% nije prosjek, vec polovina. Prosjek moze biti bilo koji broj, a ovom kontekstu treba gledati koliki je prosjek uspjeha timova na gostovanjima. Od Denvera ima samo 6 timova sa boljim ucinkom u gostima.

 

To ne znaci da je Denver super uspjesan, ali ni matematicki nije ispodprosjecan.

 

Edit: osim ako ne mislite na ukupan prosjecan omjer, a ne na rang. Ukupan prosjecan omjer je uvijek 50% , jer se ne igra na nerijeseno. Za svaki W ima jedan L.

Edited by Peter Fan
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...