Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Time Crisis said:

 

Jedini koji je napravio nešto je Finiks, a videćemo kako će to funkcionisati na terenu. Lejkersi i Dalas nisu ni blizu "šampionskih ambicija"

Luka- Irving duo je na papiru bolji od Jokic -Marej, Dalas je i pre dolaska Irvinga bio neugodan protivnik Denveru otkako je Doncic tamo, uglavnom su dobijali utakmice protiv Denvera, sada su jos vise opasniji.  Golden Stejt je branilac titule , oni mogu da eksplodiraju u svakom trenutku. Lejkersi su se sasvim dobro pojacali i uz tradicionalno sudjenje koje uvek  ide njima na ruku, mogu da budu veoma neugodan protivnik. O Finiksu ne treba trositi reci.  Denveru je imperativ da zadrzi prvo mesto na Zapadu do kraja sezone i onda da odigraju bez greske kod kuce u plej of-u, posto su u gostima ispodprosecna ekipa  . To im je jedina klimava nada za odlazak u finale NBA lige. Ja u ovu ekipu Denvera kakva je sada a protiv pojacanih ekipa sa Zapada, imam sasvim malo poverenja. Nadam se da ce me na kraju demantovati ali cisto sumnjam. Mora Jokic da odigra nadprirodno i da Marej bude  priblizno onoj formi iz bubbla da bi to i ostvarili .

 

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Luka- Irving duo je na papiru bolji od Jokic -Marej, Dalas je i pre dolaska Irvinga bio neugodan protivnik Denveru otkako je Doncic tamo, uglavnom su dobijali utakmice protiv Denvera, sada su jos vise opasniji.  

 

ne brine me dalas, kolko god da dalas sad ima poena u rukama, denver ima vise. tek sad nece nista moci da odbrane, jokic i marej su daleko uigraniji od ove dvojice, bice jos bolji kad dodje plejof, i imaju sta da bace u odbrani na l&k dok obrnuto bas i ne vazi

 

5 minutes ago, Micko8 said:

O Finiksu ne treba trositi reci

 videcemo kako ce to izgledati. naravno, imaju najvise talenta ali em sklonost povredama em ce vrv malo menjati nacin igre, manje pika cime su obicno ubijali denver. kapiram to ce kd iso nadoknaditi ali ne vidim zasto nuggetsi ne bi davali oslabljenoj phx odbrani 120 u proseku 

Link to comment
30 minutes ago, Micko8 said:

Denveru je imperativ da zadrzi prvo mesto na Zapadu do kraja sezone i onda da odigraju bez greske kod kuce u plej of-u, posto su u gostima ispodprosecna ekipa  . 

 


ispodprosecna? 
sta ti pricas? :laugh::laugh::laugh:

na zapadu mozda ima 2 ekipe koje imaju bolji road score.

Link to comment

Mora se reci da je, sto se tice toga, Micko u pravu. U gostima Denver je na 46% iliti 12 pobjeda od 26 utakmica. Doduse postoji opravdanje da na dosta gostovanja nisu igrali u punom sastavu i stedili su igrace, ali ipak i dalje je to na ispod 50% za ekipu koja je tako dominantna kad igra kuci. Pre playoff morat ce unaprediti nesto kad igara u gostima.

Link to comment
11 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Doduse postoji opravdanje da na dosta gostovanja nisu igrali u punom sastavu i stedili su igrace

Ovo! Ako svi budu zdravi, nemaju oni nista manje talenta niti dubine pevca od ostalih. A igranje u Denveru, na onoj nadmorskoj visini, je zajebana stvar za gostujuce ekipe. I to nije mit, potvrdjeno je od dosta protivnickih igraca. Dakle, ultimativni cilj jeste zadrzati to prvo mesto i prednost domaceg terena.

Link to comment

Brooklyn od govnjive motke do pozitivne ekipice... samo jos Simmonsa negde da zabodu i bog ih veselio!

 

Dinwiddie-Cam Thomas-Mikel-DFS-Claxton

ima da switchuju sve od 1 do 5

a na klupi Cam Johnson, Royce O'Neale, Joe Harris, beskorisni Curry i oni japanac... 

 

a Durant je nula, zero, nistica... moze jos 20 titula da osvoji, ostace 0. mogao je da ostane, Dinwiddie-Thomas-Durant-DFS-Claxton, i na klupi spomenuti osim Cama Johnsona... pa ovi bi zubima grizli za njega i ekipa uopste nije losa.

 

ali moraju se otarase Simmonsa. 37 i 40m naredne dve godine jbt... kada mogu da ga buy outuju?

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Mora se reci da je, sto se tice toga, Micko u pravu. U gostima Denver je na 46% iliti 12 pobjeda od 26 utakmica. Doduse postoji opravdanje da na dosta gostovanja nisu igrali u punom sastavu i stedili su igrace, ali ipak i dalje je to na ispod 50% za ekipu koja je tako dominantna kad igra kuci. Pre playoff morat ce unaprediti nesto kad igara u gostima.


kako je u pravu? Daj izracunajte prosek pa onda bulaznite.

Link to comment

Ja kad sam isao u skolu meni ucili da je prosjek 50% i da je 46% manje od 50%. ili vi znate neku visu matematiku? Isto ako citamo Mickovu izjavu on kaze da su Nuggetsi u gostima ispodprosjecna ekipa. Dakle on nije usporedjivao samo gostovanja (nesto na sto vi aludirate). Tu Denver kotira marginalno bolje, ali nemoze ekipa koja pretendira na najvisi plasman da bude tako neubedljiva u gostima. I po tom usporedjenju ima 10 - 12 ekipa koje su bolje na gostovanjima, pa cak i skromni Knicksi imaju bolji skor na gostovanjima nego Nuggetsi.  

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Ovo! Ako svi budu zdravi, nemaju oni nista manje talenta niti dubine pevca od ostalih. A igranje u Denveru, na onoj nadmorskoj visini, je zajebana stvar za gostujuce ekipe. I to nije mit, potvrdjeno je od dosta protivnickih igraca. Dakle, ultimativni cilj jeste zadrzati to prvo mesto i prednost domaceg terena.

Dobio ih Portland u sedmoj utakmici u Denveru. Finiks takodje dobio dve utakmice tamo, Golden Stejt prosle sezone u plej of-u im otkinuo jednu utakmicu .Mislim da se mnogo preuvelicava ta prednost domaceg terena zbog visoke nadmorske visine. Ekipe se naviknu i na te uslove kada se igra serija.

Link to comment
35 minutes ago, Djuro said:


kako je u pravu? Daj izracunajte prosek pa onda bulaznite.

 Njihova igra u gostima je ispodprosecna a i skor to potvrdjuje. Zato moraju bas da budu skoro nepogresivi kod kuce u plej of-u ako misle da  se nadaju necemu. Ove ekipe sto su se pojacale imaju malo visi plafon od Denvera, barem ja to tako vidim. Da je ostalo sve kao pre  roka za razmene igraca , Denver bi imao izgledne sanse za barem finale Zapada, ovako cini mi se bice mnogo tesko.  

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...