Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

16 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja jedino Janelle Monae. Znaci da sam samo gvirno ispod kamena..

 

isto. a i to sam skontao tek nakon što si ti je ovako izdvojio.

 

Spoiler

 

 

Link to comment

Pujols je ogromna faca u baseballu poslednjih 20 godina. njihova verzija LeBrona

Ogunbowale se sećam iz naslova dok je bila na koledžu. Sad je sigurno pro, ali pre nekoliko godina je ispogađala nekoliko buzzer beatera na F4 i uzela titulu sa Notre Dame, pa se baš mnogo pisalo o njoj.

Link to comment
2 hours ago, Lord Stef said:

Pa ovaj Dwyane je bio solidan kosarkas... :D

 

Ja znam dvojicu, Tiafo je teniser i ovaj The Miz je "rvac", ovi ostali su kontam njiva verzija selebritija iz Zadruge

 

edit: typo, njihova, ne njiva, ali neka ostane, ima smisla

 

Ovaj Cordae je dečko Naomi Osake i navodno otac njenog nerođenog deteta.

  • Haha 2
Link to comment
17 hours ago, Mil@n said:

Jel iko ikad osim Lebrona izjavio za sebe da je najbolji ikad?

pa dzordan je napravio seriju o tome kako je on najbolji.

njega neko dobro cuvao? noo! samo nisam imao dan ( federer mod).

eto nije prevalio preko usta to da je najbolji svih vremena ali 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, cedo said:

 

 e jest mu dostignuce

 

Odgovor je bio na Lord Stefov post da zna Tiafoa kao tenisera. Inače je valjda reper. Pojavljuje se u dokuseriji Netflixa o Osaki.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

pa dzordan je napravio seriju o tome kako je on najbolji.

njega neko dobro cuvao? noo! samo nisam imao dan ( federer mod).

eto nije prevalio preko usta to da je najbolji svih vremena ali 

 

ali je najbolji svih vremena.:D

Link to comment
18 minutes ago, bradilko said:

eto nije prevalio preko usta to da je najbolji svih vremena ali 

 

Dovoljno, niti je bilo kad bilo šta pričao u tom kontekstu. 

 

Nije on napravio seriju kako je najbolji, samo si ti to zaključio. Sa pravom, naravno. 

  • Haha 1
Link to comment

Svi se na zapadu opasno pojacali  samo Denver bacio sve kockice na mucenog Portera:unsure: Bice opet ispadanje u prvoj ili drugoj rundi plej of-a. Denveru ce biti problem i Lejkersi i Golden Stejt ako se  uvuku u plej of. Ako izvuku jedan od ova dva tima, niko ne garantuje da nece ispasti odmah u prvoj rundi. Sve ce zavisiti i od zdravstvenog stanja igraca u svim ekipama.

Edited by Micko8
Link to comment

On tek treba da se dokaze u plej of-u  poslednji put kada je bio starter u plej of-u, izgledao je kao amater u oba pravca. Denveru  uopste nije potreban neki centar teskas.  Neki igrac kao Anunoby bi im legao kao budali samar.

Edited by Micko8
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Ma kakav Porter, em ga niko neće em mu je krenulo konačno mučenom. Tragedija je da nisu mogli Austrijanca da dovedu za Bonesa i 2 picka druge runde. 

Jedino da ce da daju sve to da bi doveli igraca koji mozda nece ni biti deo rotacije u PO.

 

Ljudi se opasno tripuju da Denveru treba nesto, ako sacuvaju 1. seed i dalje su favoriti na zapadu. Ne vidim trejd koji ih moze nesto ozbiljno pojacati, osim ako stvarno uspeju da dovedu OG ili Bridgesa za Bonesa i pickove.

Link to comment
44 minutes ago, Mil@n said:

 

Dovoljno, niti je bilo kad bilo šta pričao u tom kontekstu. 

 

Nije on napravio seriju kako je najbolji, samo si ti to zaključio. Sa pravom, naravno. 

brt, Jordan prodaje patike sa svojim likom na kojima bukvalno piše "kvalitetne patike koje pravi i prodaje najbolji igrač svih vremena"

ali nije on šio i proštepavao te patike, pa se ni to ne računa?

 

btw, nije to neka ogromna retkost da neko kaže za sebe da je najbolji. Clay nije prestajao da priča o sebi kao najboljem svih vremena. Mayweather isto. Jerry Rice je bio otprilike kao Clay i još uvek je takav. Jamal Adams je kad su ga naši trejdovali u Seattle pre jedne utakmice na predstavljanju umesto škole rekao da je najbolji na svetu, možda i najbolji svih vremena, ne sećam se tačne fraze. To je kao citirao nekog klinca sa interneta. Bili su pukli tu utakmicu pa su ga svi zezali, ali je bila baš simpa forica.

Koja iz Disipline kičme je uvek nosio onu kapu Najbolji. Nije imao nekih prostornih i vremenskih ograničenja pa je tehnički i Koja za sebe govorio da je najbolji svih vremena. Viđao sam da im je to i pisalo na coverima albuma. Playboy je za sebe govrio da je najbolja grupa svih vremena, itd itd

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...