Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

ja sam do sad bio samo blago navijački nastrojen ka Denveru, al sad nakon ovih i've got to collect them all trejdovanja sam skroz u fazonu jebi Jokara do kraja. možda Denver i nume da trejduje i ili stvarno ove nove zvezde neće u vukojebine jer im ne odgovara za lični brending i monetizaciju. al brate, ovo sistematsko pravljenje tima iz draftova i realnih trejdova ipak više cenim. jebi Jokara do kraja!

  • +1 1
Link to comment

kom tačno trejdu?

ja mislim na sve trejdove koji su se izdešavali ovih dana.

ne sviđa mi se ovo gomilanje zvezda koje se dešava uglavnom niotkuda.

 

call me old fashioned ali ja sam voleo izjednačenost staaaare NBA :D 

 

sve je to subjektivno, naravno. mogao je, valjda, i Denverov menadžment da uradi nešto pa da oni dovedu Luku, KDa, Irvinga, kogagod...

  • +1 1
Link to comment
 
E ako je zavisila od 1 Mikala Bridžisa, i nije neka franšiza.
Al biće to u redu, Finiks je promenom vlasnika preko noći postao BMT. U off-seasonu kapiram da će gledati da se otresu CP-a dok ovaj još ima neku vrednost.

Pa ne isključivo zbog Bridgesa koji je imao više nego korektan ugovor i bio man of steel bez ijedne propuštene tekme, nego pre svega zbog 4 pika prve runde. Jasno je meni da od sentimentalnosti leba nema i da ovaj tim bez jos jednog ubice nije mogao da se nada tom prstenu, ali ako ovo ne uspe pa KD opet bude nezadovoljan za godinu-dve, ili krenu povrede teško da će Sunsi imati neki asset da probaju da se izvuku već će i Book dići sidro prvom sledećom prilikom kad ispadnu iz zone contendera. No ovo je školski primer all in-a.

CP3 je postao tu najveći problem, valja neko da odigra i odbranu i ne bi me iznenadilo da večeras bude još kakvih pomeranja. Svakako neki vet na buyoutu se očekuje da popuni depth. Za sad Craig btw deluje kao najbliži tom 5. startnom mestu mada i TJ Warren može da uskoči ali mislim da će njega sačuvati za 2nd unit ipak.
Link to comment

Pa ovaj Dwyane je bio solidan kosarkas... :D

 

Ja znam dvojicu, Tiafo je teniser i ovaj The Miz je "rvac", ovi ostali su kontam njiva verzija selebritija iz Zadruge

 

edit: typo, njihova, ne njiva, ali neka ostane, ima smisla

Edited by Lord Stef
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...