Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Uh Mikal Bridges nije smeo biti deo trejda, ali navodno je on bio deal breaker i bez njega Netsi ne bi razmatrali dalju priču. Podeljena su mi osećanja, taj dečko je bio duša ovog tima, i u svlačionici a bogme i na terenu, savršen fit, ive sezone ih je povremeno sam održao u životu uz sve povrede. Prevelika je ovo kocka, cela budućnost franshize stavljena na jedno polje…

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, ducca said:

Uh Mikal Bridges nije smeo biti deo trejda, ali navodno je on bio deal breaker i bez njega Netsi ne bi razmatrali dalju priču. Podeljena su mi osećanja, taj dečko je bio duša ovog tima, i u svlačionici a bogme i na terenu, savršen fit, ive sezone ih je povremeno sam održao u životu uz sve povrede. Prevelika je ovo kocka, cela budućnost franshize stavljena na jedno polje…

 

E ako je zavisila od 1 Mikala Bridžisa, i nije neka franšiza.

Al biće to u redu, Finiks je promenom vlasnika preko noći postao BMT. U off-seasonu kapiram da će gledati da se otresu CP-a dok ovaj još ima neku vrednost.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Javi se @Sundance Kid :D

 

1 hour ago, ducca said:

Uh Mikal Bridges nije smeo biti deo trejda, ali navodno je on bio deal breaker i bez njega Netsi ne bi razmatrali dalju priču. Podeljena su mi osećanja, taj dečko je bio duša ovog tima, i u svlačionici a bogme i na terenu, savršen fit, ive sezone ih je povremeno sam održao u životu uz sve povrede. Prevelika je ovo kocka, cela budućnost franshize stavljena na jedno polje…

 

ipak je bolje što su dali bridgesa nego aytona, ovako imamo bolji balans u ekipi.

 

i meni je mikal drag igrač i možda su mogli da stave neku protekciju na sve te pikove ali jbg, durant je i dalje top 5 igrač na svetu. nadam se da ima još nekoliko godina vrhunske košarke u rukama i nogama...

 

inače sam više bio da se zadrži core book - ayton - bridges - cam johnson s kojim bi bili pri vrhu narednih 5-6 godina (ali nikad favoriti za titulu) ali kapiram ovaj trejd, ako durantula bude zdrav četvorka cp3 - book - kd - ayton uz nekog šljakera u petorci je vrlo verovatno glavni favorit za prsten ove i narednih sezona.

 

sve u svemu, biće brutalan playoff.

Edited by Sundance Kid
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...