Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Mos said:

Ja bih rekao da cela ta generacija mnogo više idolizuje Karija od Lebrona. 

 

ima toga, jer nasa skola kosarke a i mentalitet generalno velicaju finesu i skil nasuprot fizickog talenta, pri cemu se cesto mesa povrsinska estetika sa pravom vestinom. mnogima promice da je lebron izmedju ostalog jedan od najvestijih igraca ikad, valjda zato sto je sva ta vestina robusno spakovana u gromadu od 120 kila i nije naoko emlegantna i fluidna kao Kariju recimo. sasave su goat rasprave ali kako god postavis parametre Lebron ne moze da ne bude top3, iako ni ja njegovu personu van terena ni najmanje ne volim

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, omiljeni said:

nemoj me zajebavati. :D Nije mogao igrati pola sezone jer nije hteo da se vakciniše.

Kažeš da znaš šta je calculated risk ali meni baš i ne deluje da je tako. Once in 100 years pandemije se dešavaju jednom u 100 godina. Ekstremno male šanse da će se nova pandemija događati svake 3-4 godine. Ali ako stvarno u sledećih mesec dana opet udari neki novi virus i Irving ne bude teo da se vakciniše onda je Mavsima propao pick iz 2029. godine. U tom slučaju ćemo do 2029. godine svi biti pečurke, a Cuban i njegov GM će da traže preostali benzin koji se još uvek nije pretvorio u vodu.

 

elem, Irvinga je izabralo da bude predstavnik unije igrača. to je veoma bitna pozicija. ovi što su ga glasali i izabrali, tj tih 400 igrača NBA lige, verovatno ne misle da je lik totalna off field dijabola i kancer za svlačionicu. a oni ga verovatno poznaju malo bolje od tebe ili mene.

 

i stvarno se više ne bih bavio tom Mićo Dušanović style popularnom sportskom psihologijom. Kad se priča o sportu pa mi neko počne pričati o atmosferi u svlačionici, hemiji, clutchu, ponašanjem pod pritiskom, igračima koji previše twiteraše i sličnom, ja odmah menjam temu razgovora pitanjima tipa "i kako bilo na moru? pošto je giros?"

jedva se sudržavam već nekoliko poustova da to ne počnem raditi i ovde jer znam da će me banovati, pa ono...ne bih više. 

 

kao što rekoh, mogu iz glave pobrojati na stotine situacija gde su timovi uzimali rizične igrače po discount cenama i to im donosilo ogromnu produkciju. često i titule.

a Kyrie Irving u poređenju sa dosta takvih likova deluje kao kandidat za Nobelovu nagradu.

 

Koja pandemija je bila 2019. kad je otišao iz Celticsa i svi bili u fazonu hvala kurcu? Hiljadugodišnje kiše? Koja pandemija je bila 2017. kad je rekao Cavsima da ga trejduju i oni dobili Thomasa bez druge noge? Lololol.

 

Došao u Netse, vlasnik mu radio felacio svaki drugi dan da bude srećan, došlo vreme da nosi ekipu jer je Durant povređen i on kaže "trejdujte me negde gde će me poštovati".

 

Idem i ja da probam da zaradim neke pare. 10k evra, 18 crveno. Calculated risk. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Ako već moramo da nagađamo, mada teško možemo znati, Kajri mi je karakterno sličniji Medvedevu.

 

A igrački Vavrinki :D

Zion je Serena Vilijams 

:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
54 minutes ago, Venom said:

Idem i ja da probam da zaradim neke pare. 10k evra, 18 crveno. Calculated risk. 

 

a što nisi tako zabrinut za hemiju i atmosferu u svlačionici sa aspekta Dončića?

on je lik koji gađa svog head coacha flašicom vode na tajmautu kad ga na eurobasketu nagnavaju ne sećam se dal beše Bosanci sa Halilovićem i Vrabcem ili Poljaci sa onim Ponikvom.

Cuban sad stane i gleda njih dvojicu i pita se ko je rizičniji atmosferu za svlačionicu. dal ovaj što čita knjige o ravnoj zemlji ili ovaj što će da nadbije Kidda bocunom po glavi.

 

i čemu uopšte ta bojazan da će Lukica otići ako ne bude srećan? ako ode, otišao je. i onda to racionalizuješ "eto, ipak je on još samo jedan KyrieTM. samim tim nije ni bio vredan ostajanja. a ustvari nije ni on otišao nego smo jedva dočekali da ode i rešimo se bjede"

Link to comment

Dončićevo ponašanje u toku utakmice često jeste problematično, ali je Edin(koji ima kontakte) više puta naglasio da je Luka super za svlačionicu i da ga saigrači uglavnom ne samo poštuju, već i vole.

Edited by Milošica
Link to comment

 

meni ovo opasnost za atmosferu u svlačionici.

zbog ravne zemlje niko nije umro već već 420 godina, mnogo više se umire od sezonskog gripa.

ali protiv letećih bocuna ne postoji vakcina

 

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

 

a što nisi tako zabrinut za hemiju i atmosferu u svlačionici sa aspekta Dončića?

on je lik koji gađa svog head coacha flašicom vode na tajmautu kad ga na eurobasketu nagnavaju ne sećam se dal beše Bosanci sa Halilovićem i Vrabcem ili Poljaci sa onim Ponikvom.

Cuban sad stane i gleda njih dvojicu i pita se ko je rizičniji atmosferu za svlačionicu. dal ovaj što čita knjige o ravnoj zemlji ili ovaj što će da nadbije Kidda bocunom po glavi.

 

i čemu uopšte ta bojazan da će Lukica otići ako ne bude srećan? ako ode, otišao je. i onda to racionalizuješ "eto, ipak je on još samo jedan KyrieTM. samim tim nije ni bio vredan ostajanja. a ustvari nije ni on otišao nego smo jedva dočekali da ode i rešimo se bjede"

 

Zato što još nije bacio Mavse pod autobus iz ličnih interesa i hirova. I tako tri puta. Da je to sve isto, danas bi Irving otišao za četri pika, dva swapa i tri solidna igrača. Iz nekog razloga se to nije desilo.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Dončićevo ponašanje u toku utakmice često jeste problematično, ali je Edin(koji ima kontakte) više puta naglasio da je Luka super za svlačionicu i da ga saigrači uglavnom ne samo poštuju, već i vole.

Edin koji ima kontakte kaže?

a ovi što su u Irvinga ulagali silne 1st round pickove ispotpisivali mu čekova u ukupnom iznosu od nekoliko stotina miliona $ nemaju kontakte?

Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

Edin koji ima kontakte kaže?

a ovi što su u Irvinga ulagali silne 1st round pickove ispotpisivali mu čekova u ukupnom iznosu od nekoliko stotina miliona $ nemaju kontakte?

Ovde pričamo o kontekstu svlačionice i ponašanju van terena.

 

Prosto je toliko talentovan da nije ni čudo što ga plaćaju masno i rizikuju sa njim.

 

Ja sam već pisao da bi ovo moglo da uspe, i mislim da mogu daleko i voleo bih to(do potencijalnih mečeva sa Denverom).

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ja sam već pisao da bi ovo moglo da uspe

 

naravno da bi moglo

samo da Lukica ne bude pravio probleme i remetio svlačionicu zato što je degradiran u beta mužijaka i biće Mavsi ozbiljan igrač u zapadu ove godine

  • Haha 2
Link to comment

"It’s water under the bridge now. I wish them well. I left them in fourth place. I did what I was supposed to do, took care of my teammates, was incredibly selfless in my approach to leading."

 

legenda :ziga:

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...