Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Venom said:

Čovek postane najbolji poenter u istoriji NBA, na forumu muk. Ni cveće nismo doneli.

 

Na mojoj listi on se jedva uvuce u top20.

 

Nikad mi se nije svidjao njegov stil igre, njegovo ponasanje na terenu, njegov karakter...

Izvan terena isto nema nista sto bi me kupilo.

 

  • -1 1
Link to comment

Ima li i jedan ljubitelj kosarke ( neko ko pogleda kosarkasku utakmicu jednom sedmicno u zadnjih  10 god) sa ovih prostora a da mu je James omiljeni kosarkas.

Link to comment
9 minutes ago, bags said:

Ima li i jedan ljubitelj kosarke ( neko ko pogleda kosarkasku utakmicu jednom sedmicno u zadnjih  10 god) sa ovih prostora a da mu je James omiljeni kosarkas.

ima!

ja!

njega, jokica i irvinga bi gledao po citav dan.

le bron je genijalan igrac 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, bags said:

Ima li i jedan ljubitelj kosarke ( neko ko pogleda kosarkasku utakmicu jednom sedmicno u zadnjih  10 god) sa ovih prostora a da mu je James omiljeni kosarkas.

naravno da ima, a i da nema ne znam sta to tacno govori o njemu.

 

velicina je velicina, sta tu ima da se raspravlja o licnim preferencijama. zamisli da odes na neki teniski forum i procitas da nekome djokovic nije ni u 20 u listi. 

  • +1 7
Link to comment

Tek sad vidim da su prekinuli mece za ceremoniju :lolol: Da sam OKC, trazio bih da zabeleze 20:0 za nas.

 

Mesaju se teze oko NBA-a.

 

Da, jeste ubedljivo najjaca liga i klosar iz NBA-a moze da bude MVP Evrolige. Po kvalitetu nije merljivo, svi najbolji su tamo.

 

Ali, s obzirom da su svi najjaci tamo, kvalitet koji gledamo je jadan.

 

Fudbalska LS, kolika god UEFA bila mafija, je daleko ozbiljnije takmicenje. Daleko.

 

I bilo kome da das 400 najboljih igraca na svetu, napravio bi kvalitetnije takmicenje.

 

Dakle, NBA je ubedljivo najjaca liga, ali kvalitet je najgori moguci uzimajuci u obzir taj kvalitet.

  • Haha 1
Link to comment
46 minutes ago, bags said:

Ima li i jedan ljubitelj kosarke ( neko ko pogleda kosarkasku utakmicu jednom sedmicno u zadnjih  10 god) sa ovih prostora a da mu je James omiljeni kosarkas.


2000. godište i nadalje se masa lože na Elbidjija. Kobi i Elbidji. Prosto generacijska smena, možda i mi što pamtimo Jordana smo malo izlapeli, možda su oni malo neinformisani, miks svega. 
Prosto kad si tinejdž i klinac jako lako idealizuješ nekoga, a jednom kad ti se podvuče pos kožu teško ide nazad.

Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Tek sad vidim da su prekinuli mece za ceremoniju :lolol: Da sam OKC, trazio bih da zabeleze 20:0 za nas.

 

Mesaju se teze oko NBA-a.

 

Da, jeste ubedljivo najjaca liga i klosar iz NBA-a moze da bude MVP Evrolige. Po kvalitetu nije merljivo, svi najbolji su tamo.

 

Ali, s obzirom da su svi najjaci tamo, kvalitet koji gledamo je jadan.

 

Fudbalska LS, kolika god UEFA bila mafija, je daleko ozbiljnije takmicenje. Daleko.

 

I bilo kome da das 400 najboljih igraca na svetu, napravio bi kvalitetnije takmicenje.

 

Dakle, NBA je ubedljivo najjaca liga, ali kvalitet je najgori moguci uzimajuci u obzir taj kvalitet.

 

Kvalitet je vrhunski, i igraca i same igre. Ko je mogao / morao da gleda Orlando - Philadelphia u 1 ujutro pre 20 godina i poradjanje svakog kosa, danas u svakom smislu uziva. NBA nikad nije bila ovako jaka - mozda je za diskusiju kako se rangiraju top timovi protiv top timova iz proslosti, ali top 20 nikad nisu bili ovako dobri niti je bilo ovoliko dobrih igraca. Sve se skupilo: matorci koji osim par izuzetaka nikad nisu igrali na ovom nivou, nove legende u nastajanju, Evropljani koji odmah idu tamo, gomila dobrih mladih igraca itd. Jos uvek smaraju sa milion pauza, ali to je Amerika.

 

Normalno da su prekinuli utakmicu. Postavljen je rekord koji niko nece oboriti jos 15 godina minimum, ako i tada. Luka ako ne uspe, pitanje je ko ce.

 

Edited by Venom
  • +1 7
Link to comment

nikad bolji basket se nije igrao u NBA. jedino sto realno smara, pogotovo nas koji se odlucimo da ne spavamo celu noc ne bi li pogledali tekmu, a onda umesto Giannisa serviraju Graysona Allena ili umesto Embiida ti vidis Treza

 

ali vecina utakmica je itekako gledljiva. npr oba meca Boston-Denver su bili vrhunski. svaka utakmica Clevelanda ili Indiana je uzivanje, a to nisu bas timovi sa samog vrha.

 

takodje, izjava LeBron meni nije medju 20 i zato je stanje je nivo keksijevog nagnavanja svih modela koji su se zatekli u Parizu a on dosao samo da se sprda s ortacima... ali sta da radi kad naskacu na njega, a on nume da se odbrani, jeli. "pa sta ako je oborio tamo neki nevazni rekord kad meni nije u top 20?!" eo, javljaju iz LA, LeBron je u suzama, ne moze da spava. pa jebote... 

 

ps. da ne spominjem da je stil igre Debelog = stil igre LeBrona. jedino sto Debeli ne moze da zakuca preko trojice, a ovaj je mogao kad je imao 15 ljeta manje

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...