Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

5 minutes ago, omiljeni said:

telefon Dallasa nije prestajao da zvoni tih nekoliko dana dok su oklevali da ozvaniče trejd

bio je to 1 pandemonium širom lige kad je odjeknula vest da su dostupni Dinwi i DFS 

 

Mislis u Brooklynu? Ljudi zaista nisu znali sto ce od ponuda. U stvari bilo ih je sram da uzmu pet prvih pikova za jednog takvog generacijskog igraca pa rekli ljudi nemojte, jedan pik je dovoljan.  

 

Sad ozbiljno, vjerovatno nisi svjestan da je tvoja izjava gore u sukobu sama sa sobom? S jedne strane Dinwi i DFS su dzak krumpira a s druge sam Irwing je vredan taj dzak krumpira... 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Evo nuggetsima prilika za backup centra, izgleda da ce Spursi otpisati Dedmona nakon trejda. Dedmon bi mogao biti super Nuggetsima za 10 minuta sa klupe. Pokretan i dug, moze zastititi reket a u napadu zabiti sa distance...

gde njega nadje jbt

nije bio za to sposoban ni u najboljim danima

 

takvu ulogu je imao u majamiju prosle godine i bio ocajan u PO

Link to comment

MPJ contd: "I dont know what the future's gonna hold for him, but I wish he was here. I wish he would stay here...Obviously, that's not up to me, that's up to the front office. But that's one of my favorite players. I love how he plays. I love his confidence."

 

Naravno da divljina ceni divljinu:)

Link to comment

Mozda je ovo (citava izjava, ne samo ovaj deo) strelica upucena ka Malone-u. MPJ je prosao kroz zajeban vaspitno popravni tretman u prvih sezonu i po kada se oporavio od povrede i postao deo rotacije.

Link to comment

videh na ekranu da jokic ima navise asistencija u sezoni ... valjda ga tre jang veceras prestigao, ali ce isto tako, izgleda, jokic da vrati

bilo i da kcp, ag i jokic imaju najbolji +/- u ligi, nesto oko 400, iza valjda tejtum na 200+ (ako sam dobro zapamtio

aj sto igraju najlepsu kosarku ...

Link to comment

Kad smo kod poena i rekorda, Jokari izgleda nedostaje 80tak utakmica da preuzme titulu srbina sa najvise poena u NBA. Stojakovic je na 194tom mjestu sa 13,647 a Jokara trenutno na 304tom sa 11,505. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...