Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Luka ce prebiti ovog do kraja godine, mmw

 

btw, dok Kyrie sklapa dogovore, cini se da ce i Ja malko da se dogovara... Gilbert Arenas be like "you my nigga"

 

 

Link to comment

pitanje je krajnje jednostavno, da li dalas ima vise sansi da osvoji titulu sa ovim sto ima sad ili sa onim sto je imao juce

 

nemam dilemu da su im izgledi veci sad

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

pitanje je krajnje jednostavno, da li dalas ima vise sansi da osvoji titulu sa ovim sto ima sad ili sa onim sto je imao juce

 

nemam dilemu da su im izgledi veci sad

Tako je, najmoćniji Čačanine posle Žoca.

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

pitanje je krajnje jednostavno, da li dalas ima vise sansi da osvoji titulu sa ovim sto ima sad ili sa onim sto je imao juce

 

nemam dilemu da su im izgledi veci sad

veci su im izgledi za titulu

 

a jos su im veci izgledi za doncicu prekurce i zatrazi trejd brze nego sto su se tome nadali

Link to comment

irvingu istice ugovor na kraju sezone?

ako ne kliknu, otici ce, dalas ce imati prostor da dovede drugog igraca

ne vidim zasto bi ovo znacajno uticalo na doncicev potencijalni trejd

 

doncic je 5 godina u ligi

nije da superstarovi stoje u redu da mu se pridruze u dalasu

do irvinga, porzingis je bio najjace ime koje ih je pojacalo

 

kajri je ipak 1 drugi nivo

 

 

nije ovo nikakva garancija da dalas uzima titulu (kad bi tako nesto uopste postojalo), ali da su im sanse solidno vece, jesu jbg

Link to comment

treba otici i pogledati komentare nakon sto su netsi trejdovali za hardena. vecina imala komentare kao sada i da nece biti dovoljna jedna lopta, bice 0 odbrane i slicno, a u realnosti kada su bili zdravi sva trojica oduvali su celu ligu prilicno lako. na kraju nisu imali srece i to je to. talenat u vecini slucajeva dobija 

Link to comment

Bice jedno 30 miliona ispod kepa plus holdovi. Nista sto trejdovanje Bertansa ne moze da popravi. Samo sumnjam da su se odrekli dva startera i pika da bi iznajmili Kajrija na par meseci. Ozbiljna kocka za koju bih imao vse razumevanja da nisu poslali i Fini-Smita. Bolje bi izgledalo da su umesto njega postalli jos jedan pik i Vuda recimo.

Link to comment

Netsi jos nekako da zavaljaju Simonsa, a da za uzvrat uzmu Jarretta Allena i vracaju se na pocetak gde bi im verovatno i bilo bolje da su ostali.

 

Meni se svidja potencijal Kajri-Luka, ali nemam vise ni promil poverenja u ovog prvog, naci ce on vec neki nacin da (nenamerno) sjebe stvari. Cuj trazi 4 godine ugovora, od toga ce godinu dana da bleji na Bahamima radeci voodoo shit, godinu dana black lives matter korona pa ne igra, ovo ostalo ce biti malo basketice, mozda ubode jedan all-star.

  • +1 1
Link to comment

Ja mislim da će biti miran da bi dobio novi ugovor. Šta će biti posle je dobro pitanje.

 

Ne može da se dobije nešto za ništa i možda se sve dobro završi, ali mislim da rizik prevazilazi dobit. Ako Irving opet povileni onda će biti osrednji tim na duže, što opet možda dovede do toga da Dončić ode i onda će biti očajan tim na duže. Taman da ovaj "unprotected" pik bude visok. S druge strane otkad je Cuban tu manje više nikad nisu bili očajni, osim pre nego što su uzeli Dončića. 

Link to comment

Ako se dogovore sa loptom, imaju sansu da dodju do velikog finala. Ne mislim da su ovom razmenom instant favoriti ali imaju sansu posto je Zapadna konferncija manje vise otvorena ove sezone. Najveci problem im je sto nikada nisu igrali zajedno a sto i jedan i drugi igrac moraju da imaju loptu u svojim rukama, to je veci problem nego sto se sumna u njihovu odbranu. Kid ce morati da se bavi  trenerskim zanatom u nastavku sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...