Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

31 minutes ago, Mos said:

Je l’ se to Malone setio da odmara igrače na back-to-backu leta gospodnjeg 2023. :ziga:

 

Postavio je neko na tviteru momenat iz utakmice sa GSW kada se Jokić hvata za nogu posle skoka.

Edited by boldrock
Link to comment
30 minutes ago, Mos said:

Je l’ se to Malone setio da odmara igrače na back-to-backu leta gospodnjeg 2023. :ziga:

Sa prednoscu koje imaju u odnosu na Memfis, mogu da dozvole sebi luksuz da kalkulisu. Ali ako bude ugrozeno prvo mesto, vratice se standarnom modus operandi. Meni je gotivno da CB dobije sto vise minuta, jer se nadam da ima potencijal da bude u PO rotaciji.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, boldrock said:

 

Postavio je neko na tviteru momenat iz utakmice sa GSW kada se Jokić hvata za nogu posle skoka.

 

Sigurno postoje neke povredice, ali ovo je prva sezona otkako ih ja pratim da baš upadljivo odmaraju igrače. Verovatno su ih preplašile povrede dovoljno da počnu konačno sa tom praksom.

 

2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ali ako bude ugrozeno prvo mesto, vratice se standarnom modus operandi. 

 

Ne moraš to Malonari dvaput reći! :D 

Link to comment
Sa prednoscu koje imaju u odnosu na Memfis, mogu da dozvole sebi luksuz da kalkulisu. Ali ako bude ugrozeno prvo mesto, vratice se standarnom modus operandi. Meni je gotivno da CB dobije sto vise minuta, jer se nadam da ima potencijal da bude u PO rotaciji.
Baš je gotivan CB, ne ginu njemu redovni PO minuti.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

Je l’ se to Malone setio da odmara igrače na back-to-backu leta gospodnjeg 2023. :ziga:

Maloneu kad su uperili pusku on je rekao "pucajte, ja i dalje drzim cas ja i dalje ne odmaram igrace"

 

coveku je Murray koji je poceo sezonu na minutes restriction planu do all stara drugi po odigranim minutima. svaki put kad Jamal izadje iz igre, Maloneu se skrati zivot za jedan dan. jedina tekma koju su odmarali je bio Milwaukee i trojica su strazarila ispred Maloneove sobe u Milwaukeeju da ovaj ne bi izvrsio harikiri... tako da ovo nije odmaranje, vec Debeli definitivno ima probleme sa zadnjom lozom leve noge i valjda su ovi iznad zabranili Maloneu da se zajebava.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Prati li neko kakve su sanse da Bogdan promeni tim?

Moguce dosta velike. Po NBA novinarima pola lige ga zeli. Izgleda da ako Lejkersi ne uspeju da nabodu nesto veliko da im je Bogdan plan B, jer moze iskreirati svoj sut, voditi napad kad Lebron odmara i da puni sa trojke.

Link to comment

Kuku lele, Netsi jedva sakupili tim da igraju veceras, bez Durantule bez Irvinga, bez Simonsa, gubili 20 razlike veci deo utakmice i dobili Vizardse na kraju :laugh::laugh::laugh: 

 

Momci ostavili srce na terenu. Irving iako je carobnjak sa loptom zaista ne zasluzuje da igra sa ovim momcima. Spakirati ga i poslati negdje za vrecu kokica...

Link to comment

Malo stvari je gore nego kad shooting variance udari protiv tima za koji navijas. Blazersi imali +17 i krstarili ka 3-0 road tripu samo da bi jebeni Ayo Dosunmu i DeGrozan vezali 4 trojke i za dva minuta okrenuli utakmicu naglavacke. Od tad nisu tri suta promasili, a sve iz dirblinga i preko ruke. Za to vreme Grant i Hart na 1/11 za tri. Jebena steta, Portland je igrao dovoljno dobro da ovo uzme i u b2b situaciji.

Link to comment

propali, za sada, pregovori Lakersa i Netsa. ne daju ni Lakersi 4yrs extension :lolol:

 

ljudi 2 godine pokusavaju da shipuju Westbruka za saku kikirikija, konacno imaju sansu da dobiju coveka sa kojem postaju title contenders, ono mislis poletece za Kyriejem. kad ono, tebi 4 godine? is tamo! bukvalno je uspeo da se smiri 3 meseca i igra kosarku, ali samo da bi uzeo pare. ako dobije 4 godine od nekog, pocinju sranja istog sekunda

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, freakns said:

propali, za sada, pregovori Lakersa i Netsa. ne daju ni Lakersi 4yrs extension :lolol:

 

ljudi 2 godine pokusavaju da shipuju Westbruka za saku kikirikija, konacno imaju sansu da dobiju coveka sa kojem postaju title contenders, ono mislis poletece za Kyriejem. kad ono, tebi 4 godine? is tamo! bukvalno je uspeo da se smiri 3 meseca i igra kosarku, ali samo da bi uzeo pare. ako dobije 4 godine od nekog, pocinju sranja istog sekunda

steta, mislio sam da su dovoljno ocajni i spremni na sve :D

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...