Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ma  slazem se. Sut i talenat Porteru apsolutno nije sporan + super se uklapa u koncept + ima i duzinu (sto Denveru uglavnom manjka posle Jokica). Ali dzaba ako on puni 50% sa trice ako nebude igrao zbog ozljeda. Nema sanse da on moze izgurati puni playoff neozlijeden.

Link to comment
20 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Ma  slazem se. Sut i talenat Porteru apsolutno nije sporan + super se uklapa u koncept + ima i duzinu (sto Denveru uglavnom manjka posle Jokica). Ali dzaba ako on puni 50% sa trice ako nebude igrao zbog ozljeda. Nema sanse da on moze izgurati puni playoff neozlijeden.

aj ne prizivaj...izdrzace, Denver sampion!

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Joe D said:

kako su doktorski tankovali vrednost svog igraca, sad kad dobiju pika druge runde za njega ima da pevaju.

Mozda u stvari i ne zele da ga trejduju

Link to comment

U svakom slucaju Denver je stvarno fenomenalan u skeniranju i izboru igraca na draftu, Bones je 26-ti pik a Jokara 41-vi pik. Jamal isto nije izabran sa super pozicije (7-mi pik), a Porter 14-ti pik. Izgradili su tim sa sampionskin ambicijama prakticno iz nicega.

Link to comment
54 minutes ago, Lezilebovich said:

Mozda u stvari i ne zele da ga trejduju

 

Simmons im nudi Quickly-ja iz Niksa, a Zach Lowe Nassira iz Portlanda. Dobiće tuki da izbiju oči. Ako vrate Garrisa i drugi pik, da se šutaju u dupe od sreće.

  • +1 1
Link to comment

denveru moze solidno bitno biti to sto su dobili cancara

a bones, jbg

ja bih zavaljao njega, jordana, grena, ako treba i najija i pik za pristojnog visokog

 

oni su u igri za prsten, imaju dugorocno potpisane najvaznije igrace

treba odmah i sad da pojure to malo sto im fali/moze faliti da uzmu titulu

tu je potpuno irelevantno kakav ce bones ili neko drugi biti igrac za dve ili ne znam kolko sezona

Link to comment

My precious mogu da vide samo na filmu. Dosta je tu rupa i neinteligentnih igraca u ekipi da bi se osvojila titula, ali da cemo navijati za njih i opet biti razocareni nravno da hocemo:)

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...