Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

za Gasola trejdovali. McAdoo bio free agent te godine i nisu ga privukli Lakersi nego Netsi. pa su ga oni ubrzo trejdovali u Lakerse, kad je već bio u 10ppg fazi karijere. Malone došao kad je imao 40 godina. Rodman i Payton bili malo mlađi od Malonea. Steve Nash ne znam ni da li je bio mlađi od 40 kad im je došao.

Za 60+ godina od premium free agenata su imali Shaqa i to je to. Lebron je bio free agent, pa ga ipak privukao Miami. Pa opet bio free agent, ali ga privukao Cleveland. Pa tek iz trećeg puta došao u Lakerse kad je već imao 35 godina.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, boldrock said:

 

Kako je dobar osećaj kad se probudiš uz ovakve highlightse. Sad mi krivo što nisam gledao uživo.

 

Nisi mnogo propustio. Trči i pucaj celo veče bez ikakvih odbrana, samo se čekalo da Goldenstejtćanima ponestane snage jer su sinoć igrali u Minesoti. 

Link to comment

Steta sto Bones ide, em ima to materijala i inata em je jos dve sezone na rookie ugovoru. Neznam koga uopce mogu i naci za te pare u kontra smjeru. Mozda je bolje da naprave paket sa Porterom i Bonesom. Koliko god Porter bio dobar suter, covjek je vec preskocio kojih 16 - 17 utakmica ovu sezonu i nema garancije da nece preskociti jos toliko... Ici sa njim u pley-off gdje igras ruddarski svaka 2 dana je lutrija.  

Link to comment
1 minute ago, MangupIzCivilstva said:

 Ici sa njim u pley-off gdje igras ruddarski svaka 2 dana je lutrija.  

 

Ali kad ga krene taj njegov šut, lomiće utakmice jer će Jokara standardno da plodi, a i Marej je sve bolji i klupa uglavnom isporuči. Nema nikakvog smisla da ga se odriču u sezoni koja je možda i all in. 

 

Bones svojom igrom odskače od onoga što igra Denver i što treba da igra da bi bio konkurentan za finale zapada/finale. To što hoće da ga trejduju, meni samo govori da pametno vuku poteze. 

 

Uostalom, evo mišljenje nekog iskusnijeg:

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...