Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Mislim da više nikom neće pasti na pamet da daje ove silne prve runde za igrače iz drugog ešalona. Ako im ova 3 tima nisu opomena, onda nek se samoubijaju.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
clevelendu fali 'samo' jedno vrlo dobro krilo da budu u najuzem krugu za titulu. problem je to naci, jebiga.
 
nisu se zajebali nista jer sa markkanenom na trojci ne bi isli nigde. jedino ako mislis da su dali vise pikova, ali lako je sada biti pametan posle trejda jer finac uopste nije imao neku preteranu vrednost proslo leto. uostalom ne bih se ja nista zaletao ni zbog njega, ni prvi ni poslednji koji ima ove brojke u ekipi bez ambicije.
 
a mobley igra sve bolje i bolje kako sezona odmice, ne bih se brinuo za njega.
Mobli igra promenljivo. Ne bih rekao da raste, samo je ovih par nedelja takva tura naišla. U odbrani je prošle godine verovatno bio i bolji.

Markanen je zver, nije bilo sigurno da će to postati, al nema njemu nazad. Uostalom pričaš kao da Klivlend ima 15 pobeda više, a razlika je tipa 3-4 pobede u odnosu na Jutu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

zanimljivo mi je da za asg startera kazes da je drugi esalon. gobertov trejd je poremetio stvari a ne mitchellov.

 

naravno da raste, usao sporije u sezonu i evo igra mnogo bolje. jos mu fale samo trojke da bi bio izuzetan igrac. docice i to vremenom nadam se

 

koliko su utakmica sastvili ova cetvorica zajedno u clevelandu? ne bas puno rekao bih, stalno je neko povredjen. pored toga se biju sa ostalom trojom za hca.

 

opet, taj trejd za mitchella bi uradio svaki gm u ligi, siguran sam.

Link to comment

Pa dobro svima igrači pauziraju. Ništa oni nisu posebni u tom smislu. Bruklin, Fila i Milvoki su imali i veće probleme.

Meni je Mičel od prvog dana precenjen. Ako je All star merilo nečega i ako postoji 1 čovek na svetu koji bi radije u timu imao Mičela nego npr Hardena, ja očito veze nemam.

A Mobli mi se baš sviđa, ali ne napreduje kako se očekuje. Ovo što igra je apsolutno sličan nivo kao prošle godine.

Slažem se da se iz perspektive prošlog leta Klivlend razumno poneo. Danas je ipak jasno da su u najboljem slučaju peti tim istoka, a da je cena koju su platili za to prevelika.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

ja bih u ovom trenutku pre imao mitchella nego hardena. obojica su prosle sezone imali krs playoff ali je mitchellu to prvi put a hardenu vec to postaje zastitni znak. osim toga, harden ima i ovu hronicnu povredu lista koja ne obecava a i stariji je dobrih 6-7 godina.

mobley bi verovatno imao bolje brojke da nemaju mitchella u ekipi, ovako razumljivo da ima manje lopti u rukama u napadu. bice on bolji i bolji kako vreme prolazi.

 

5-6 sesti tim na istoku i nije losa stvar u ovom trenutku (iako nije iskljuceno da ce biti i u top 4 ili 2), nisu oni trejdovali samo za ovu sezonu nego i za naredne 3-4. imaju najmladji core od svih ovih ispred njih i miamija. tako da, kao sto sam rekao, treba samo jos da ubodu neko startno krilo i to je to.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Mos said:

Six big trades we want to see at the 2023 NBA trade deadline

 

A Hollywood blockbuster

 

Los Angeles Lakers get: Zach LaVine, Lonzo Ball and Javonte Green
Chicago Bulls get: Russell Westbrook, Patrick Beverley, Max Christie, 2027 first (unprotected) and 2029 first (unprotected)

 

 

:lolol::lolol::lolol: Fali još samo da im pošalju kravlje govno upakovano u konzervu sardina.

 

Nemoj to da mi radiš 

Link to comment
55 minutes ago, kralj said:

Potcenjujete pikove lejkersa. To sve ide u top3.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

potcenjujes moc lejkersa da kada oslobode cap space lako mogu da privuku FA a samim tim ne budu tim za sprdnju bas

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
potcenjujes moc lejkersa da kada oslobode cap space lako mogu da privuku FA a samim tim ne budu tim za sprdnju bas
Zezao sam se.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

legendarna moć Lakersa da privuku free agente. za 60 godina privukli 1.5 igrača. potpisali Shaqa i 35y Lebrona

ne moraju da dovedu ne znam kakve zvezde na vrhuncu slave da bi izbegli dno tabele

Link to comment
19 minutes ago, omiljeni said:

legendarna moć Lakersa da privuku free agente. za 60 godina privukli 1.5 igrača. potpisali Shaqa i 35y Lebrona

 

Doveli su Wilta i Karima, Shaqa i pola Lebrona, svaki je ostavio neizbrisiv trag u ligi. Ne zezaj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...