Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ide prica da Bones unosi malo nemira u svlacionicu. Nije zadovoljan ulogom i minutazom. WTF mi je momenat da on nekome pljeska i nervira se sto ne dobije loptu kad pozeli. 

Link to comment

meni bouns simpatičan kao persona, hasler, ali nešto mi stvarno ni fizički ni mentalno ne djeluje kao čvrst i stabilan košarkaš, fali mu i mase i toga da nekad iskulira. Valjda može i jedno i drugo da se naroka za koju sezonu

  • +1 2
Link to comment

Lepo neko reče juče, on je super igrač za tim poput Klivlenda koji ima već rešenu odbranu a treba im ball handler prangijaš. Nije za ono šta ovaj novi GM pokušava da sastavi oko Jokića. 

Link to comment
13 hours ago, freakns said:

to ako imas incentives. jjj nema incentives u ugovoru. takodje, menadzeri u NBA nisu ko ti u NBA 2K, oni kad daju pare to je stvarni novac, tako da pogledaju malo vise i od excel sheeta.

lol

dodatnih 0.5 blk po utakmici te iz top50 blokera lige gurne u top10. ili ako si JJJ i taj baseline ti je već veoma već visok onda te iz kategorije "jedan od najboljih" katapultira u kategoriju ubedljivo najbolji bananamen lige. JJJ je potpisivao ugovor nakon sezone sa 1.6 blk. Da je npr imao 2.1 onda bi taj ugovor bi sigurno bio masniji barem za nekoliko miliona. JJJ bi bio u all-defense team i onda taj tvoj menadžer što neće da gleda excel tabelice može samo da ga glaba ako ne pobiberi ponudu, jer JJJ ode u drugi tim koji će mu ponuditi te milione.

 

tldr: 0.5 blk je MNOGO. ako stvarno misliš da tako nešto nema uticaja kad se pregovaraju ugovori onda si polupaniji nego što sam mislio.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

meni bouns simpatičan kao persona, hasler, ali nešto mi stvarno ni fizički ni mentalno ne djeluje kao čvrst i stabilan košarkaš, fali mu i mase i toga da nekad iskulira. Valjda može i jedno i drugo da se naroka za koju sezonu

 

Sve i da se "naroka" i bude nešto kao npr. Jordan Poole onda svejedno ne bi mogli da ga plate

Link to comment
Mučeni Larry Nance Jr., uvek njega zapadnu ove utakmice kad reši da plodi. 
Uneredio je vaćaroša, sa Nensom su bili skroz konkurentni.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Uneredio je vaćaroša, sa Nensom su bili skroz konkurentni.

 

Ima podcast u kome Nance Jr. priča da je partija Jokića protiv njih najbolji performans igrača kojem je on prisustvovao. Na to sam mislio u kontekstu ovog noćas. 

  • +1 1
Link to comment
 
Ima podcast u kome Nance Jr. priča da je partija Jokića protiv njih najbolji performans igrača kojem je on prisustvovao. Na to sam mislio u kontekstu ovog noćas. 
Ma slušao na ripit.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Ona bitanga Murray mnogo divlja i preskace Jokica u napadu otkako se vratio ove sezone . Imao je jedno 3,4 puta otvorenog Jokica koji mu je mahao a on baca loptu u sumu i naravno izgubi je a kada mu je dodavao ovaj je bio dobro cuvan i dodavanje bi propalo. Dzaba kada ovaj Jokic petlju da mu odvali, da tri samara i otera ga u picku matrerinu gde i zasluzuje da ode.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...