Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

29 minutes ago, Mos said:

Mislim, ako stvarno izvuku Naz Reida super. Ajde Koneli, mozes ti to. :D 

Koneli je lood kao struja :D

Opet, Reid je rental do kraja sezone. Nisam siguran da bi to Denveru bio dobar potez.

Link to comment

pa jbg nije to samo stvar fantasy i klađenja. naravno da je narušen i integritet same igre, tj lige. ako igraču kradu ili budže stase onda mu ustvari kradu ili poklanjaju novac.

na broj blokada JJJ u toku sezone u kladionicama bude uplaćeno 50.000$ ili tako neki iznos. ali ako igraču npr namakneš 0.5 blk u sezoni onda će taj igrač da zaradi par miliona više. a zbog toga će neki drugi igrač da zaradi par miliona manje.

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

Mislim, ako stvarno izvuku Naz Reida super. Ajde Koneli, mozes ti to. :D 

Minnesota hoce da extenduje Reida, nema od toga nista.

 

plus, hajde da urade taj trade. ko ce da bude rezervni PG u Nuggetsima? samo nemoj da kazem Brown, pls

Link to comment
5 hours ago, Fins fleet said:

Ali treba da bude bas debelo lud da dovede jos jednog beka koji carini loptu i ne igra odbranu.

 

Pa on ga je i draftovao

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

pa jbg nije to samo stvar fantasy i klađenja. naravno da je narušen i integritet same igre, tj lige. ako igraču kradu ili budže stase onda mu ustvari kradu ili poklanjaju novac.

na broj blokada JJJ u toku sezone u kladionicama bude uplaćeno 50.000$ ili tako neki iznos. ali ako igraču npr namakneš 0.5 blk u sezoni onda će taj igrač da zaradi par miliona više. a zbog toga će neki drugi igrač da zaradi par miliona manje.

to ako imas incentives. jjj nema incentives u ugovoru. takodje, menadzeri u NBA nisu ko ti u NBA 2K, oni kad daju pare to je stvarni novac, tako da pogledaju malo vise i od excel sheeta.

Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Čovek je mahniti kockar koji se druži sa degenerate kockarima i ima pravo glasa na teme oko kojih se kocka. Šanse da to ne radi su možda par procenata. 

 

edit: mada to nije ni bitno toliko, on svakako gura razgovore o tim izborima u stranu koju on odabere kao blisku. Da time ne pomaže svojoj okolini da se kocka su šanse ravne nuli. I ne samo on.

 

 

 

ne kocka se na to. tu dobija pare koje ulaze na kockanje, nece bas to da rizikuje. plus je malko i krivicno delo :cool:

 

ali da se kladi na to koje boje su Zionove gace i koliko Jokicu smrde noge nakon tekme, to je ko 2 i 2

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Sigurno bi doveo/poveo i Jokića da može :D

upravo si sam odgovorio na svoje pitanje.

doveo bi on Bonesa... da moze :D ali obzirom da ne sme da trejduje pickove tamo negde do 2356. kad mu zadnji pick za Goberta istice a da ni Nuggetsi nisu dovoljno ludi da trejduju za DLoa, onda mora da dadne realan asset, a to nema jer Anta sigurno nece dati :D

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

ne kocka se na to. tu dobija pare koje ulaze na kockanje, nece bas to da rizikuje. plus je malko i krivicno delo :cool:

 

Nisam ni mislio da udje u kladionicu i kaže - dobar dan ja bih jedno krivično delo. Samim tim što priča o tome da koga treba izabrati a koga ne ulazi u nešto što iz mog ugla ne bi trebao da radi. Nije da to nekoga zanima tamo dok se vrti lova, samo je meni odvratno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...