Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Na kraju poraz od osam razike. Nema ko da zaustavi Janisa, lošiji procenat šuta za tri. Memfis gostuje Golden stejtu koji ima valjda najbolji skor kod kuće u NBA, možda ostane postojeća razlika na čelu Zapada.

Link to comment
2 hours ago, boldrock said:

 

Dvocifrena prednost Milvokija 10 minuta pre kraja, 12 razlike, Denver bez ideja u napadu.

 

edit: 3:50 do kraja, 9 razlike za Milvoki, a Janis je još uvek u igri protiv Denvera koji igra bez 4 startera.


Kako bi otprilike izgledala Malounova trenerska karijera da mu nije upao Debeli u krilo.

  • +1 1
Link to comment

Au, Stef dobio tehničku i izbačen sa utakmice nakon što se iznervirao posle nerezonskog šuta Pula, na plus 2, minut do kraja i 12 sekundi do isteka napada. Stef se okreće i baca onu gumu na pod. Nakon toga Ja polaže za izjednačenje, Pul pravi drugu duplu grešku u poslednjoj četvrtini. Inače Memfis je imao prednost od 10 poena na 3-4 minuta do kraja.

Link to comment

Pul ostao sam ispod koša za pobedu na sekundu pre kraja, dosta slab Memfis u završnici. Grin je ogavan bio u poslednjoj četvrtini. Realno mogao je i on lepo da bude izbačen.

 

Sakramentu i Nju Orleans izgubili, ostaje ista prednost Denvera u odnosu na prva tri pratioca. Lejkersi se vratili i dobili Spurse, a čini mi se da su gubili i do 20 razlike.

Link to comment

Memfis će tako da opali neku u PO, baš po uzoru na ovu utakmicu. Malo će da ih biju, malo će da se žale sudijama, neće im dati da trče i zatvoriće Moranta. Ne dao im bog da u prvoj rundi dobiju GSW. Mada to važi za sve.

Link to comment
15 hours ago, Joe D said:

zato sto ne vidim razlog da izabere srbiju pre grcke. to je njegova domovina.

 

edit: doncicev caca je igrao za slovenacku reprezentaciju, tako da nista on nije povukao na maminu stranu familije. decko je slovenac.

 

S obzirom da je Dončić senior rođen u Sloveniji nikad mi nije bilo jasno zašto se bilo ko, bilo kada ložio da je ikada postojala mogućnost da Luka zaigra za Srbiju.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, kralj said:

Ja bih se mnogo više plašio Klipersa nego GSW.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Clippersi su najbolji moguci matchup za Nuggetse. Nuggetsima su najgori matchup GSW i Phoenix jer obe ekipe mogu da vrte pnr do iznemoglosti. CP3 se oblizuje kada vidi Debelog a o Draymondovima screenovima moze slobodno dobar deseterac da se izrecituje(covek efektivno u napadu napravi screen na 3 igraca dok optrci celi teren jer boze sacuvaj da mu se svira pomeranje u bloku)...

ali sve to na stranu, ako hoces titulu, moras svakog dobiti. jedino cega se plasim su Lakersi u prvoj rundi. ne zato sto ce da ih dobiju, vec ce fizicki da ih pretuku i osakate za ostatak playoffa.

  • +1 2
Link to comment

Gotivna ekipa Orlando.

 

Ako zanemarimo "naše", na Istoku meni gotivni Orlando i Klivlend, a na Zapadu Kingsi i NOLA(šteta za povrede).

 

I Niksi su okej zbog Bransona i Rendla, ali ne volim Tibsa.

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...