Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

51 minutes ago, Joe D said:

zato sto ne vidim razlog da izabere srbiju pre grcke. to je njegova domovina.

 

edit: doncicev caca je igrao za slovenacku reprezentaciju, tako da nista on nije povukao na maminu stranu familije. decko je slovenac.

 

OK, ne ulazim kakva su njegova razmisljanja, jer ne zelim da nagadjam. Ti si na moje pitanje da li je dosad igrao za NEKU selekciju odgovorio kategoricno ne niti ce, pa sam pomislio da mozda smatras da nece biti dovoljno dobar da bi ga uopste zvali mi ili Grci.

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

OK, ne ulazim kakva su njegova razmisljanja, jer ne zelim da nagadjam. Ti si na moje pitanje da li je dosad igrao za NEKU selekciju odgovorio kategoricno ne niti ce, pa sam pomislio da mozda smatras da nece biti dovoljno dobar da bi ga uopste zvali mi ili Grci.

razumeo sam da pitas da li je igrao za neku nasu selekciju.

 

ubr, tristan je igrao za nasu kadetsku reprezentaciju jos kao 15-ogodisnjak na nekim nezvanicnim utakmicama. 

Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

OK, ne ulazim kakva su njegova razmisljanja, jer ne zelim da nagadjam. Ti si na moje pitanje da li je dosad igrao za NEKU selekciju odgovorio kategoricno ne niti ce, pa sam pomislio da mozda smatras da nece biti dovoljno dobar da bi ga uopste zvali mi ili Grci.

ima on kvaliteta, trebalo bi da zavrsi u prvoj rundi drafta. mnogo je veci potencijal od LeBronovog sina. dobro, to mu bas i nije uspeh jer je ovaj mali patuljak, nema ni 190 a ima sut na tatu... ko i Wadeov sin. ima sut na tatu, ali nema tatine fizikalije... na kraju ce od sve te buke oko njihovim sinova Boozerov sin svima sklempe da lupa

  • +1 1
Link to comment

Sumnjam da ce da se cima u Evropu da igra neko tamo prvenstvo za mlade. Radice u Americi leti narednih nekoliko godina, dok se ne iskristalise kakav je igrac.

 

Sto ne znaci da ne treba da ga cimaju nasi i rezervisu za buducnost.

Link to comment

wadeov sin nije bio rangiran u top250 u svojoj klasi, lebronov sin nije u top40

freak: sva ta buka!!

 

a razume se u buzere koji sad imaju 14 godina :hail:

micko i zligli su krzyzewski i calipari za njega.

 

Link to comment

Nije bas to tek neko prvenstvo, to je u19 SP mnogi veliki igraci su igrali na tom turniru, ukljucujuci i Jokica, koji je prvi put tamo skrenuo paznju NBA skautima.  Ucesce i dobre partije na njemu mogu samo da mu pomognu kada je u pitanju NBA.

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Nije bas to tek neko prvenstvo, to je u19 SP mnogi veliki igraci su igrali na tom turniru, ukljucujuci i Jokica, koji je prvi put tamo skrenuo paznju NBA skautima.  Ucesce i dobre partije na njemu mogu samo da mu pomognu kada je u pitanju NBA.

Mogu ako igra u Evropi pa je to jedina prilika tim skautima da ga vide. Ovako im je svakako ispred nosa.

Link to comment

Taj turnir je uvek dobro skautiran. Imao bi priliku da bude  jedan od lidera reprezentacije i da se takmici protiv najboljih vrsnjaka na svetu. Bez obzira na to da li mali zeli da se cima ili ne, nas savez treba da razgovara sa njim i sa njegovim tatom. Eto prilike za Tarlaca koji kao ide u ameriku da razgovara sa reprezentativcima i mladim nadama koje igraju na koledzu i u srednjim skolama :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment

Svetsko prvenstvo do 19 godina je najjaci turnir za mlade igrace, ono moze samo dodatno da mu pomogne. Pogotovo ako bi tamo  napunio amerikance. To bi bilo bogato iskustvo za njega. To sto ce  ucestvovati na  revijalnoj utakmici srednjoskolaca,  ne znaci da ce i provesti mnogo minuta na terenu.

Link to comment
58 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Bones, Brown i Ish bi da se respectfully ne sloze sa tim :laugh:. 58 - 53, a samo minut pred kraj puluvremena je bilo 53 - 53.

 

Dvocifrena prednost Milvokija 10 minuta pre kraja, 12 razlike, Denver bez ideja u napadu.

 

edit: 3:50 do kraja, 9 razlike za Milvoki, a Janis je još uvek u igri protiv Denvera koji igra bez 4 startera.

Edited by boldrock
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...