Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

6 hours ago, Mil@n said:

 

Najbolji floater svih vremena :D

 

ne samo flaoter, svi ti sutevi do 4 metara od kosa, flaoteri, horozi, neki medju sutevi...niko nikad nije pogdjao to sot on pogadja sa takvom preciznoscu. to mu je pored pregleda igre najveci kvalitet. 

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ne samo flaoter, svi ti sutevi do 4 metara od kosa, flaoteri, horozi, neki medju sutevi...niko nikad nije pogdjao to sot on pogadja sa takvom preciznoscu. to mu je pored pregleda igre najveci kvalitet. 

 

Ja odgovorno tvrdim, najmekša košarkaška ruka svih vremena, ne samo u NBA. Suludo je kakve šuteve daje u ogromnim procentima, često i iz jakog kontakta. Iluzija koji ljudi često imaju je da su to laki šutevi, pa ima 2.15, blizu koša, lako je to njemu, sve je samo ne lako. Pored toga, šutira trojke, poludistancu, Sombor Šafl, clutch step back trojke, a ove godine sam primetio više puta da šutira iz blokova naskok sa sve skok šutem. Nije to skok šut u pravom smislu ali za čoveka njegovih gabarita, ispunjava definiciju.

 

Neverovatan, neverovatan igrač.

  • +1 6
Link to comment

Kad je to tačno odlučio da neće? Mislim, gledajući Dončiča možda povuče na maminu stranu ali još nije definitivno ništa. Prednost za izbor Grčke je što zna grčki perfektno, za srpski nisam baš siguran :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

zato sto ne vidim razlog da izabere srbiju pre grcke. to je njegova domovina.

 

edit: doncicev caca je igrao za slovenacku reprezentaciju, tako da nista on nije povukao na maminu stranu familije. decko je slovenac.

Edited by Joe D
Link to comment

On je rođen u Solunu ali ceo život živi u Americi. Ne bih se ja i dalje kladio da neće za nas igrati. Sigurno je gledao snimke kako mu tata osvaja zlata sa Jugoslavijom, nije ta strana zanemarljiva ni malo smile.png

Sent from my DN2103 using Tapatalk



Link to comment

Cuj nema razloga da zaigra za Srbiju a otac mu bio reprezentativac  iste drzave   :ziga: Banchero  je rodjen u Sijetlu i nastupace za Italiju a ima jos dosta takvih primera:) Tristac  je rodjen u Italiji i nastupace  za nasu reprezentaciju, to je najsveziji primer. Onaj decko polu crnac naseg porekla iz Cikaga  o kome sam pisao na temi o mladjim kategorijama, sam se namece da igra za nas.  I na kraju da budemo malo ozbiljni Andrej j nosi ocevo prezime  a ne majcino:) Ja nisam siguran o kakvom talentu se radi ali ako vredi , ljudi iz saveza treba da razgovaraju sa njim i da mu srede drzavljanstvo.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Ja odgovorno tvrdim, najmekša košarkaška ruka svih vremena, ne samo u NBA. Suludo je kakve šuteve daje u ogromnim procentima, često i iz jakog kontakta. Iluzija koji ljudi često imaju je da su to laki šutevi, pa ima 2.15, blizu koša, lako je to njemu, sve je samo ne lako. Pored toga, šutira trojke, poludistancu, Sombor Šafl, clutch step back trojke, a ove godine sam primetio više puta da šutira iz blokova naskok sa sve skok šutem. Nije to skok šut u pravom smislu ali za čoveka njegovih gabarita, ispunjava definiciju.

 

Neverovatan, neverovatan igrač.

Gdee mu izvuce tu visinu on je 211 cm u patikama. Sutevi sa poludistance su mu takodje money, i treba da ih sutira u sto vecem broju.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...