Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Prva utakmica koju sam gledao od onog poraza od Lejkersa i naravno odmah pakao :D 

 

Šta god da urade na kraju, morali bi da sačuvaju Browna. Kakav MPJ, kakvi bakrači. 

  • Haha 1
Link to comment

Neverovatno mi je da udju u neizvesnu zavrsnicu nakon onakvog vodjstva. A NOLA bez Zajona i Ingrama. Malo se zajebavaju i nije im prvi put.

 

NOLA se prilagodila u 4. cetvrtini. Krenuli da udvajaju Jokica, kladili se na to da ce drugi da mase otvorene suteve.

Link to comment
Just now, MangupIzCivilstva said:

Sto nije Bones igrao? Nije valjda da ce da ga trejduju?

Povredjen je, nema veze sa trejdom. Ako uopste budu radili neki trejd, Bones ili Zik ce biti ukljuceni najverovatnije.

Link to comment

Dalas odbio sve poklone Vašingtona, na kraju Luka izgubio loptu 3 sekunde pre kraja, nisu stigli ni da šutnu za pobedu. Jadan Vašington, nemaju čemu da se nadaju, imaju indijanca Bila do 2027 sa nenormalnom platom.

Link to comment

Brat LaVine mora da je dobio gomilu para da onako proda utakmicu u 4qtr.

Nemoguće kakve lopte je izgubio.

Sa plus 21 do minusa protiv ekipe koja je skupila seriju poraza do sad

Link to comment

Od kada je taj +/- najbitnija statistika. Secam se devedesetih, pa i u vreme kada je Iverson bio top igrac, ppg, rpg, apg (eventualno kradje, blokade, odnosno turnovers kao pokazatelj). Ne znam, mozda je to neka lokalna posalica, posto nisam stalan na topiku.:rolleyes:

Link to comment

je li to ona statistika po kojoj je Jokara drugi u ligi po tome, a prvi je njegov saigrač iz petorke :lol:

 

image.thumb.png.b3faa3a799924698b6e35093b2803166.png

Edited by James Marshall
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Od kada je taj +/- najbitnija statistika. Secam se devedesetih, pa i u vreme kada je Iverson bio top igrac, ppg, rpg, apg (eventualno kradje, blokade, odnosno turnovers kao pokazatelj). Ne znam, mozda je to neka lokalna posalica, posto nisam stalan na topiku.:rolleyes:

 

Nije lokalna posalica nego kad brat Jokara ima jak +/- onda je bitno a kad npr. rahmetli DeAndre ima jaci od njega onda prestaje da bude bitno:lolol: 

 

Nikad od Jokica Djokovic:cry:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...