Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Svojim pritiskom na loptu je prilicno uticao na preokret u drugom. Naravno, to ce pre proci protiv tima poput Portlanda, lose vodjenog i loseg mentaliteta. A sve je pocelo ovako.
 



Portland je napravio 31:8 do poluvremena. Skroz su oduvali one nesrecnike, a onda su izasli da drugo poluvreme odigraju u leru, sto uvek rade kad osete da su bolji. Prilicno frustrirajuce od tima koji je cetiri utakmice ispod 50% i ima neke tri pobede u mesec dana.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

hot take

Nije. Nema u Oklahomi ko da cuva Jokica ili da ga uopste uspori . Timovi koji mogu da eliminisu Denver u prvoj rundi je Minnesota, Finch koji uvek dobro cita Denver ,Lejkersi za Davisom, plus ce liga sve uciniti da Lejkerski prodju u toj seriji i Dallas koji ima njihov broj otkako je Doncic tamo . Mada ako Denver zeli da napravi nesto vise ove sezone,  ne treba se boji  nikoga ili da bira protivnika. Treba da ganjaju najbolji skor u konferenciji i da imaju prednost domaceg terena u plej of-u. Mada sumnjam da ce zavrsiti kao prvi tim na zapadu u regularnom delu sezone, sada ce igrati dosta utakmica na strani protiv boljih protivnika, bice tu dosta poraza.

Edited by Micko8
  • Haha 3
Link to comment

Opet Lakersi i Wizardsi trejduju :laugh: Jedino nisam zdrav ko pobjedjuje u ovoj rundi. Na prvu pomislio napokon pobjeda Lakersa, ali na drugu, mozda je nerjeseno. Nije da se Hachimura naigrao ove sezone, al ybiga 12 poena je 12 poena pa makar i sa klupe.

Link to comment

Nešto sam mislio da će Lejkersi bolje da se snađu. Ok, ta pozicija im visi, nisu praktično ništa dali, ali sumnjam da im profil igrača odgovara. 

 

Deluje da je centerpiece ovog trejda budući Kuzmin ugovor.

 

Link to comment

Hachimura je valjda psihički labilan, šta li.

 

Btw, ništa novo, ali meaningful reminder:

 

 

Bogut:

 

Quote

“One thing that was crazy about that run was the s*** that I used to get away with screening, man it was all time.

I knew if I was in Milwaukee and I set that I’d foul out in the first quarter, but playing in Golden State, when they started to become that underdog team that was building up, I knew once Steph or Klay got hot, the refs would be in the moment as well.

I could literally clothesline someone off the next pindown, I know Klay just hit 3 in a row, the crowd’s on their feet as he’s getting his 4th and I could punch somebody in the face on a screen, knock em out and they wouldn’t call it. Klay would get his 4th 3, and even the refs would go ‘Wow’ (and ignore it), it was crazy.

Then I get traded to Dallas to set those same screens and I’d get 3 fouls in the first quarter, It was just crazy with the stuff I used to get away with there.”

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Vode 11 pocetkom cetvrte, on dominira statistikom ali -2 imaju dok je na terenu dok npr. Marej +16, klupa u plusu od 10 do 17, itd... Nije zadovoljan ni Micko a pogotovo mi sto ga manje volimo. 

  • Haha 1
Link to comment

10 minuta do kraja, Pelsi smanjili na 5 razlike. Meloun tražio tajmaut i utrčao na teren kao da će da počne lupa šamare. U minutima bez Jokića napad Denvera izgleda kao da svako želi da pokaže svoju imitaciju Kajla iz filma Above the rim.

 

Mrzi me da gledam, ali čini mi se da u poslednjih 4-5 minuta Denver nije dao koš iz igre do Jokićevog koša 16 sekundi pre kraja koji su vratili vošstvo na +1. Mareju i Jokicu treba još vremena da se uigraju, dve izgubljene lopte nakon Marejevih loših paseva. Biće zeznuta gostovanja koja slede.

Edited by boldrock
Link to comment

Evo vratio se Jokic pa opet 3 napada zavrsavaju TO. Alvorado im opet pravi probleme a morali bi da ga zakljucaju. Jebes mi sve, Adelman mladji je bolje vodio tekme od Melouna.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...