Jump to content
IGNORED

Posteri


Jimmy Kowalski

Recommended Posts

E863-F426-B0-CC-41-EB-B7-B3-AC0459-ABD5-
 

kao klincu su mi ovi posteri filmova bad spensera i terens hila bili najzanimljiviji, prosto su vukli na blagajnu


imaju neki vajb politikinog zabavnika

Link to comment

Neki od postera koji su deo zajedničkog nasleđa, ikonični: Jaws (sa čeljustima koja iz dubine vertikalno kidišu ka plivaču na površini vode), Betty Blue (spomenuo @Lancia) sa zamišljenom Betty u krupnom planu sa glavom naslonjenom na šake, sve u plavim tonovima i sa žutim slovima preko, The Godfather sa siluetom Branda i rukom koja upravlja marionetom, Emanuelle u pletenoj fotelji, The Clockwort Orange ispisano vrištećim narandžastim slovima i sa sumanutim Malcomom McD koji izviruje iz tamnog trougla, Alien sa naprslim jajetom i bolesnom zelenom bojom koja se probija napolje, možda Indiana Jones gde je u prvom planu baš taj lik sa svojom uniformom, ....

Kada smo kod Indijane, nisam siguran da podjednaku snagu imaju posteri koji prate Star Wars.

Neki od postera koje sam zavoleo naknadno, zbog filmova, a koji sami za sebe možda ne bi bili tako atraktivni, npr Blade Runner, ili Pulp Fiction. Kod Tarantina su mi super Reservoire Dogs, sa nizom silueta i posebno Kill Bill sa Umom T u žutoj opremi i sabljom.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...